Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 280

15000.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,30
105,88
15001.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
15002.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Varsány. Tanulmányok egy észak-magyarországi falu társadalomrajzához. Szerk.: Bodrogi Tibor. Néprajzi tanulmányok. Bp., 1978, Akadémiai Kiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, kis sérüléssel a gerincen.
15003.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15004.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15005.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Erky-Nagy Tibor: Dombóvár tegnap és tegnapelőtt. hn.,2006, Szerzői kiadás. Rengeteg fotóval illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
15006.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Pálos Frigyes: A tereskei templom. Múzeumi Füzetek 50. Aszód, 2000, Osváth Gedeon Emlékére Létrehozott Múzeumi Alapítvány. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.  A szerző, Pálos Frigyes (1924- ) katolikus pap, prépost, művészettörténész, a váci Egyházmegyei Gyűjtemény igazgatójának dedikációjával Pattantyús Á. Ádám (1929-2013) építészmérnök, egyetemi tanár részére.
15007.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15008.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
15009.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Tolna mezőváros monográfiája. Szerk.: Glósz József-V. Kápolnás Mária. Tolna, 1992, Tolna Város Önkormányzata. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. Megjelent 3500 példányban.
15010.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
15011.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft