Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 280

15024.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15025.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Karl Baedeker: Italie Septentrionale jusqua Livourne, Florence et Ravenne. Leipzig-Paris, 1899, Karl Baedeker, LVI+516 p. 15. kiadás. Számos térképpel. Francia nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, foltos borítóval és lapokkal./ Linen-binding, spotty pages and cover, in French language. 15. Edition.
15026.

Karl Baedeker: Italie Septentrionale jusqu'a Livourne, Florence et Ravenne. Leipzig-Paris, 1899, Karl Baedeker, LVI+516 p. 15. kiadás. Számos térképpel. Francia nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, foltos borítóval és lapokkal./ Linen-binding, spotty pages and cover, in French language. 15. Edition.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Karl Baedeker: La Suisse et les parties limitrophes de la Savoie et de lItalie. Leipzig, 1928, Karl Baedeker, LVI+632 p. 30. kiadás. Számos térképpel, közte egy kihajtható térképpel illusztrált. Francia nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, festett lapélekkel, jó állapotban./ Linen-binding, in French language. 30. Edition.
15027.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15028.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Julius Meuer: Kleiner illustriertes Führer durch Wien und Umgebung. Wien-Leipzig, 1907, A. Hartlebens Verlag, VIII+112+16 p. Hetedik kiadás. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, márványozott lapélekkel, a kihajtható címkép szakadozott, a térképmelléklet hiányzik./  Julius Meuer: Kleiner illustriertes Führer durch Wien und Umgebung. Wien-Leipzig, 1907, A. Hartlebens Verlag, VIII+112+16 p. Seventh Edition. Linenbinding, in German language, the frontispiece raunchy, the map lost.
15029.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Dr. Reich Milton Oszkár: Erdély útikönyv. Térképmelléklettel és a szerző fényképfelvételeivel. Bp., 1942, Eggenberger, 232+4 p.+8 t.+2 kihajtható térképvázlattal (Nagyvárad, Kolozsvár.) Második, átdolgozott és bővített kiadás. Kiadói papír kötésben, a borítón kis szakadással, hiánnyal, a Kolozsvár térkép kijár, a nagyméretű kihajtható térkép-melléklet hiányzik.
15030.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
10
15031.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15032.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15033.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15034.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
2 db kiadvány - Czigány Jenő: A győri vár és a vármúzeum. Győr, 1957, Győri Xantus János Múzeum. + Czigány Jenő - Mónus Imre: Győr. Győr, 1958, Győr Város Tanács. Félvászon kötés, jó állapotban.
15035.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft