Dr. Jenei Ferenc: Emlékkönyv szabad és királyi rangra emelésének kétszázadik évfordulója alkalmával. Kiadja Győr szab. kir. város közönsége. Czigány Jenő (1902-1973) helytörténész aláírásával. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.