Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 98

Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1896. 1896-iki Ezredéves Országos Kiállítás / Közreműködők Érme Br emlékérem Reichart N. János igazgatónak részére (60mm) T:2-,3 több durva ph. HP. 754
30466.

Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1896. "1896-iki Ezredéves Országos Kiállítás / Közreműködők Érme" Br emlékérem "Reichart N. János igazgatónak" részére (60mm) T:2-,3 több durva ph. HP. 754

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
4,83
9
Bogár Lívia (1957-) 1984. MÉE - Keszthelyi Csoport 15 éves / Dunántúli Éremgyűjtők X. Találkozója Keszthely jelzett Ag emlékérem (3,58g/0.800/16mm) T:2 Adamo KE35
30467.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
4,14
30468.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
17,24
Bogár Lívia (1957-) 1986. Keszthelyi Éremgyűjtő Csoport / UNIVERSITAS AESTIVA NUMISMATICA - 1986. május 28 - június 01 a 2. Nyári Numizmatikai Egyetem Br emlékérme (50mm) T:2 Adamo HB3
30469.

Bogár Lívia (1957-) 1986. "Keszthelyi Éremgyűjtő Csoport / UNIVERSITAS AESTIVA NUMISMATICA - 1986. május 28 - június 01" a 2. Nyári Numizmatikai Egyetem Br emlékérme (50mm) T:2 Adamo HB3

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
17,24
Bogár Lívia (1957-) 1987. Keszthelyi Éremgyűjtő Csoport / UNIVERSITAS AESTIVA NUMISMATICA - 1987. V. 27. - VI. 31. a 3. Nyári Numizmatikai Egyetem Br emlékérme (50mm) T:2 Adamo HB4
30470.

Bogár Lívia (1957-) 1987. "Keszthelyi Éremgyűjtő Csoport / UNIVERSITAS AESTIVA NUMISMATICA - 1987. V. 27. - VI. 31." a 3. Nyári Numizmatikai Egyetem Br emlékérme (50mm) T:2 Adamo HB4

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
17,24
Bogár Lívia (1957-) 1987. MÉE-Keszthely / III. Numizmatikai Nyári Egyetem jelzett Ag emlékérem (3,63g/0.835/15mm) T:1- Adamo HB4a
30471.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
4,14
Bognár György (1944-) 1984. MÉE XIV. Vándorgyűlése Gyöngyös / Gyöngyös alapításának 650. évfordulója Ag és Br emlékérem pár (41,85g/0.640/42,5mm) T:1 kis patina Adamo GS2
30472.

Bognár György (1944-) 1984. "MÉE XIV. Vándorgyűlése Gyöngyös / Gyöngyös alapításának 650. évfordulója" Ag és Br emlékérem pár (41,85g/0.640/42,5mm) T:1 kis patina Adamo GS2

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
17,24
Bognár György (1944- ) 1988. A Szent Jobb országos bemutatása 1988. április 16. - október 30 piefort Ag emlékérem (72,57g/0.835/42,5mm) T:1-(PP) / Hungary 1988. The Presentation of Saint Stephens Holy Right Hand April 16 - October 30 1988. piefort Ag commemorative medallion. Sign.: György Bognár (72,57g/0.835/42,5mm) C:AU(PP) Adamo BP25
30473.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
62,50
68,97
Borsos Miklós (1906-1990) 1949. Sztálin Br plakett, hátoldalán Verseny Sztálinért 1949. XII. 21. (85mm) T:2,2-
30474.

Borsos Miklós (1906-1990) 1949. "Sztálin" Br plakett, hátoldalán "Verseny Sztálinért 1949. XII. 21." (85mm) T:2,2-

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
17,24
Csanak József (1887-1946) 1931. 1921-1931 Magyar Cserkész Szövetség IX. Kerülete Debrecen Br egyoldalas ovális plakett, hátoldalon LUDVIG BPEST gyártóu jelzés (44x31,5mm) T:2,2- patina  Hungary 1931. 1921-1931 Hungarian Scout Association in Debrecen commemorative Br plaque. Sign: József Csanak (44x31,5mm) C:XF,VF patina
30475.

Csanak József (1887-1946) 1931. "1921-1931 Magyar Cserkész Szövetség IX. Kerülete Debrecen" Br egyoldalas ovális plakett, hátoldalon "LUDVIG BPEST" gyártóu jelzés (44x31,5mm) T:2,2- patina Hungary 1931. "1921-1931 Hungarian Scout Association in Debrecen" commemorative Br plaque. Sign: József Csanak (44x31,5mm) C:XF,VF patina

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10,34
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1972. MÉE III. Vándorgyűlése Székesfehérvár / Gorsium jelzett Ag emlékérem (24,86g/0.800/42.5mm) T:2 Adamo SF1
30476.

Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1972. "MÉE III. Vándorgyűlése Székesfehérvár / Gorsium" jelzett Ag emlékérem (24,86g/0.800/42.5mm) T:2 Adamo SF1

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
13,79
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1972. MÉE 3. Vándorgyűlése - Székesfehérvár / Gorsium Ag és Br emlékérem pár (24,84g/0.800/42,5mm) T:1- Adamo SF1
30477.

Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1972. "MÉE 3. Vándorgyűlése - Székesfehérvár / Gorsium" Ag és Br emlékérem pár (24,84g/0.800/42,5mm) T:1- Adamo SF1

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
20,69

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Hasznos információ:

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

Január 29-én: Egyéb kategóriákban a felbecslés szünetel

361. aukció:
Fizetési határidő: január 24.;
Elszámolás: január 28-tól

362. aukció:
Megtekintés: január 20 és 23 között;
Tételek átvétele: január 27-én 10 órától;
Fizetési határidő: február 7.;
Elszámolás: február 11-től

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2018 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.