Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 98

Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1989. 1956-1989 Vértanúink emlékére alpakka emlékérem, eredeti tokban tanúsítvánnyal T:BU
30478.

Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1989. "1956-1989 Vértanúink emlékére" alpakka emlékérem, eredeti tokban tanúsítvánnyal T:BU

Kikiáltási ár:
800 Ft
Csontos László (1925-) DN Dózsa György megkínzása Br plakett (260g/117mm) T:1 / Hungary ND Torture of György Dózsa Br plaque. Sign.: László Csontos (260g/117mm) C:UNC
30479.

Csontos László (1925-) DN "Dózsa György megkínzása" Br plakett (260g/117mm) T:1 / Hungary ND "Torture of György Dózsa" Br plaque. Sign.: László Csontos (260g/117mm) C:UNC

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
Csóka Zsuzsanna (1962-) 1996. Millecentenárium Ag emlékérem sorozat fa dísztokban a Babits Kiadótól a következő felosztásban: Árpád fejedelem / Csodaszarvas és Lehel kürtje (92,99g/0.925) + Szent Korona / Rakamazi Korong (93,39g/0.925) + Attila kardja / Tarsoly (92,98g/0.925) + Szent István pénze / Lovasíjász (15,6g/0.925) + Szent István szobor / Turul (15,6g/0.925) T:PP felületi karc, oxidáció, fo. Hungary 1996. Commemorative medallions for the Millecentenary of Hungary. Complete set with 5 pieces of different Ag (0.925) medallions in orginal case. Sign.: Zsuzsanna Csóka (92,99g+93,39g+92,98g+15,6g+15,6g) C:PP slightly scratched, oxidation, spotted
30480.

Csóka Zsuzsanna (1962-) 1996. "Millecentenárium" Ag emlékérem sorozat fa dísztokban a Babits Kiadótól a következő felosztásban: "Árpád fejedelem / Csodaszarvas és Lehel kürtje" (92,99g/0.925) + "Szent Korona / Rakamazi Korong" (93,39g/0.925) + "Attila kardja / Tarsoly" (92,98g/0.925) + "Szent István pénze / Lovasíjász" (15,6g/0.925) + "Szent István szobor / Turul" (15,6g/0.925) T:PP felületi karc, oxidáció, fo. Hungary 1996. Commemorative medallions for the Millecentenary of Hungary. Complete set with 5 pieces of different Ag (0.925) medallions in orginal case. Sign.: Zsuzsanna Csóka (92,99g+93,39g+92,98g+15,6g+15,6g) C:PP slightly scratched, oxidation, spotted

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
Csóka Zsuzsanna (1962-) 2000. Medgyessy Ferenc / MÉE 40. Vándorgyűlése Debrecen Ag és Br emlékérem pár (33,34g/0.925/42,5mm) T:1(PP) Adamo DE19
30481.

Csóka Zsuzsanna (1962-) 2000. "Medgyessy Ferenc / MÉE 40. Vándorgyűlése Debrecen" Ag és Br emlékérem pár (33,34g/0.925/42,5mm) T:1(PP) Adamo DE19

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1947. Kun Mihály / Nyomdászságának 50 éves emlékére - 1945 Br emlékplakett díszdobozban (66mm) T:2
30482.

Csúcs Ferenc (1905-1999) 1947. "Kun Mihály / Nyomdászságának 50 éves emlékére - 1945" Br emlékplakett díszdobozban (66mm) T:2

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Csúcs Viktória (1934-) 1973. Pest-Buda-Óbuda egyesítésének centenáriuma / Pro memor urbe centen Ag emlékérem (25,5g/0.800/42,5mm) T:1-
30483.

Csúcs Viktória (1934-) 1973. "Pest-Buda-Óbuda egyesítésének centenáriuma / Pro memor urbe centen" Ag emlékérem (25,5g/0.800/42,5mm) T:1-

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Csúcs Viktória (1934-) 1979. Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979 Ag emlékérem (34,54g/0.800/42,5mm) T:2
30484.

Csúcs Viktória (1934-) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979" Ag emlékérem (34,54g/0.800/42,5mm) T:2

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Fritz Mihály (1947-) / Szabó Géza (1939-) 1986. MÉE Mezőtúr / Badár Balázs fazekas mester Ag emlékérem (35,24g/0.835/42,5mm) T:2 (PP) patina Adamo MT2
30485.

Fritz Mihály (1947-) / Szabó Géza (1939-) 1986. "MÉE Mezőtúr / Badár Balázs fazekas mester" Ag emlékérem (35,24g/0.835/42,5mm) T:2 (PP) patina Adamo MT2

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Fritz Mihály (1947-) 1988. MÉE - Pesti árvíz / Wesselényi Miklós Ag és Br emlékérem pár (36,11g/0.835/42,5mm) T:1-(PP) Adamo BP26
30486.

Fritz Mihály (1947-) 1988. "MÉE - Pesti árvíz / Wesselényi Miklós" Ag és Br emlékérem pár (36,11g/0.835/42,5mm) T:1-(PP) Adamo BP26

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Fritz Mihály (1947-) 1988. 20 éves a MÉE Fejér megyei Szervezete / Veretett a törökök kivonulásának 300. évfordulóján Ag és Br emlékérem pár (35,52g/0.835/42,5mm) T:1(PP) Adamo SF10
30487.

Fritz Mihály (1947-) 1988. "20 éves a MÉE Fejér megyei Szervezete / Veretett a törökök kivonulásának 300. évfordulóján" Ag és Br emlékérem pár (35,52g/0.835/42,5mm) T:1(PP) Adamo SF10

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Fritz Mihály (1947- ) 1988. Szent István király / MÉE Alba Regia Szervezete 1988 - Államalapítónk halálának emlékére Ag emlékérem (35,58g/0.835/42,5mm) T:1-(PP)
30488.

Fritz Mihály (1947- ) 1988. "Szent István király / MÉE Alba Regia Szervezete 1988 - Államalapítónk halálának emlékére" Ag emlékérem (35,58g/0.835/42,5mm) T:1-(PP)

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Fritz Mihály (1947-) / Szabó Géza (1939-) 1996. MÉE 26. Vándorgyűlése Szeged Ópusztaszer / Az első országgyűlés és az Ond-Kalán nemzetség emlékére Ag és Br emlékérem pár (36,34g/0.925/42,5mm) T:1(PP)  Adamo SG30
30489.

Fritz Mihály (1947-) / Szabó Géza (1939-) 1996. "MÉE 26. Vándorgyűlése Szeged Ópusztaszer / Az első országgyűlés és az Ond-Kalán nemzetség emlékére" Ag és Br emlékérem pár (36,34g/0.925/42,5mm) T:1(PP) Adamo SG30

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,57
19,12

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft