Könyvek: Történelem

Tételek száma: 177

Gáspár Sándor, Zsadányi Oszkár (szerk.): Újjáépítő Magyarok. Az országépítés három esztendeje. Budapest, én., Kossuth Irodalmi és Könyvkiadó Vállalat, 710 p. Kiadói aranyozott, illusztrált félvászon kötés. Fazekas Péter, Gádor Emil, Gyarmathy Tihamér, Martyn Ferenc, W. Pintér József, Ruzicskay György, Varsányi Pál, Zádor István rajzaival. Kissé kopott
15265.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Dr. Dézsi Lajos: Szenczi Molnár Albert (1574-1633) Magyar Történeti Életrajzok. Szerk.: Szilágyi Sándor. Bp., 1897, Franklin-Társulat. Későbbi átkötött aranyozott egészvászon-kötés.
15266.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
14
Tóth Béla: Mendemondák. A világtörténet furcsaságai. Gyűjtötte és magyarázza - - Négy képpel. Bp., 1896, Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, Gottermayer-kötésben, kissé kopottas borítóval és gerinccel, jó állapotban. Első kiadás.
15267.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15268.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
11
Suetonius Tranquilius: Császárok életrajzai. Fordította: bevezetéssel és jegyzetekkel ellátta: Székely István. Görög és latin remekírók. Bp.,1896, Franklin-Társulat, XXI+2+402+2 p. Átkötött félvászon-kötés, jó állapotban.
15269.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Furio Durando: Hellasz. A nyugati kultúra bölcsője. Fordította: Varga Edith, Király Zsuzsa. Bp.,1997, Officina 96. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15270.

Furio Durando: Hellasz. A nyugati kultúra bölcsője. Fordította: Varga Edith, Király Zsuzsa. Bp.,1997, Officina '96. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15271.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Ludwig Schubert, Rolf Seelmann-Eggebert: Európa királyi házai. Fordította: Orosz Magdolna. Bp., 1992, Helikon. Kiadói kartonált-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15272.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Széchényi István 1791-1860. Szerk.: Fenyő Ervin. Bp., 1991, Helikon. Kiadói műbőr-kötés, kiadói műanyag védőborítóban. Jó állapotban.
15273.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Horváth György (szerk.): Historicum. Járatlan utakon Borsos Mihály fotográfiái az ezeréves Magyarországról. Bereczky Lóránd dedikálásával. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15274.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Uralkodók és corvinák. Az Országos Széchényi Könyvtár jubileumi kiállítása alapításának 200. évfordulójára. Potentates and Corvinas. Anniversary Exhibiton of the National Széchényi Library. Bp.,2002,OSZK. Kiadói papírkötés, színes fotókkal illusztrálva, magyar és angol nyelven.
15275.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15276.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft