Könyvek: Történelem

Tételek száma: 177

15241.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
15242.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15243.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15244.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15245.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15246.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Tolnai Gábor: Régi magyar főurak. Életforma és műveltség az újkorban. Bp.,(1939), Magyar Történelmi Társulat, 176 p. Kiadói félvászon-kötés, képek nélkül.
15247.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15248.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
15249.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Karácson Imre dr. (szerk.): A Rákóczi-emigráczió török okmányai. 1717-1803. Bp., 1911, Magyar Tudományos Akadémia.  Gerincnél kissé szakadt kiadói papír kötésben.
15250.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Marczali Henrik: Mária Terézia 1717-1780. Bp., 1891, Magyar Történelmi Társulat (Magyar Történelmi Életrajzok). Kissé kopott vászonkötésben.
15251.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Vegyes Erdély témájú könyvtétel, 3 db:  Erdély története napjainkig I-III. kötet. Szerk.: Köpeczi Béla. Budapest, 1988, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papírborítóban. Jó állapotban.  Kós Károly: Erdély. Az Erdélyi Szépmíves Céh 10 éves jubileumára kiadott díszkiadás III. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh, 278 l. Kós Károly szövegközi és egészoldalas, részben színes linómetszeteivel. Kiadói egészvászon-kötésben. Jó állapotban.  Tamási Áron: Szülőföldem. Bp., 1990, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15252.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft