Könyvek: Történelem

Tételek száma: 177

Várkonyi Nándor: Sziriát oszlopai. Elsüllyedt kultúrák. Budapest, é.n. , Királyi Magyar Egyetemi Nyomda, 309 p. +16 t.. Kiadói félvászon kötés, szövegközti illusztrációkkal, fekete-fehér táblákkal illusztrálva
15313.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Aczél Endre: Acélsodrony. Ötvenes évek 50 I. kötet.: 1950-1954. Bp.,2014, Park. Kiadói kartonált papírkötés.
15314.

Aczél Endre: Acélsodrony. Ötvenes évek '50 I. kötet.: 1950-1954. Bp.,2014, Park. Kiadói kartonált papírkötés.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Aczél Endre: Acélsodrony. Hatvanas évek 60 I. kötet.: 1950-1954. Bp.,2010, Park. Kiadói kartonált papírkötés.
15315.

Aczél Endre: Acélsodrony. Hatvanas évek '60 I. kötet.: 1950-1954. Bp.,2010, Park. Kiadói kartonált papírkötés.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
15316.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
A magyar október. Szerk.: Rainer M. János. Bp.,2016,Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés. DVD-melléklettel.
15317.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Rolf Fischer: A második világháború. Fordította Béresi Ákos. Pécs, 2011, Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés.
15318.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Diane Ducret: Hírhedt diktátorok asszonyai. Fordította: Hotya Hajnalka. Bp., 2012,Kossuth. Kiadói papírkötés.
15319.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
15320.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Kulcsár Zsuzsa: Inkvizíció és boszorkányperek. Bp.,1961, Kossuth. Második kiadás. Kiadói papírkötés.
15321.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15322.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
15323.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
A nagy francia forradalom és Napóleon. I-V. köt. Írták: Adorján Andor, Kéry Pál, Seress László és Zilahi Kiss Béla. Szerk. Borovszky Samu. Bp. é. n. 1910 körül, Orsz. Monografia Társ. Szövegközti képanyaggal és önálló táblákkal gazdagon illusztrálva. Kiadói, aranyozott Gottermayer féle egészvászon-kötésben, az elülső kötéstáblákon rézplakettbe foglalt színes képekkel, kopott, foltos borítóval, az első és a másodi kötetben ceruzás aláhúzásokkal.
15324.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft