Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 64

15730.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15731.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15732.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
15733.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
15734.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
A kis lepkegyűjtő. Utasítás a kiválóbb lepkék megismerésére és gyűjtésére. Fordította Bein Károly. Bp., Lauffer Vilmos. Félvászon kötés, litho illusztrációkkal, kopottas állapotban.
15735.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
15736.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
15737.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15738.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15739.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
Jeremy Black: Térképek világtörténete. Szerk.: Stecz Mária. Fordította: Diószegi Endre és Németh Dorottya. Bp.,2005, Kossuth. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15740.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15741.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft