Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 64

15742.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15743.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
15744.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
15745.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Vegyes természettudományi könyv tétel, összesen 7 db: Oláh László: Szőlészek zsebkönyve (Bp.,1979); Varga Domokos: Erdőkerülőben (Bp., 1970); Efendi-záde: A villám (Bp., 1951); Zerinváry Szilárd: Nap, Föld, emberiség (Bp., 1955); Sztrókay Kálmán: Kémiai kísérletek (Bp., 1956); Üsd fel! Európa és a Szovjetunió (Bp., 1990); Ditfurth, Hoimar: A Világegyetem gyermekei (Bp., 1973). Különféle kötésben, példányonként változó, nagyrészt jó állapotban.
15746.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15747.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,70
111,76
15748.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Szent Biblia, azaz istennek ó és új testamentomában foglaltatott egész szent írás. Fordította Károli Gáspár. Bp., 1903, Brit és Külföldi Biblia-Társulat, 1027+336 p. Átkötött modern egészvászon-kötés, az első 4 lap sérült, gyűrött, és az utolsó 3 lap sérült, gyűrött, hiányos.
15749.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
15750.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
15751.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
15752.

Kikiáltási ár:
800 Ft
15753.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft