Ex libris és kisgrafika Tételek száma: 89
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1453185
10536
315
Ex libris - small-graphics
Nagy Lázár László (1935-): Ex libris, Losonci Miklós emléklap. Fametszet, papír, jelzett, 10×9 cm 1396177
10537
315
Ex libris - small-graphics
Nagy Lázár László (1935-): Őrzők a strázsán, fametszet, papír, jelzés nélkül, 15×10 cm. 1419355
10538
315
Ex libris - small-graphics
Nagy Lázár László (1935-): Gastronomica, Ex Libris Rosenstein Tibor. Fametszet, papír, jelzett 1542035
10539
315
Ex libris - small-graphics
Johann Naha (1902-1982): Ex libris Helga Madis. Színes fametszet, papír, jelzett, 9×6 cm 1419332
10540
315
Ex libris - small-graphics
Karel Nemec (1879-1960) Ex Libris Paul Heinicke. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, 10×7 cm 1374963
10541
315
Ex libris - small-graphics
Nemes Török János (?-1980): Réthy István 60. Rézkarc, papír, jelzett, 10×6,5 cm 1419407
10542
315
Ex libris - small-graphics
Oriol Maria Divi (1924-2013): Ex libris Manuel Garcia de la Luz. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, 10×9 cm 1396185
10543
315
Ex libris - small-graphics
Herbert Ott(1915-?): Paula Holl ex libris. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, 12x9 cm 1731096
10544
315
Ex libris - small-graphics
Raszler Károly (1925-2005): Virágszálak. Rézkarc, papír, jelzett, 9,5×14,5 cm 1649717
10545
315
Ex libris - small-graphics
Schorr Tibor (?-?): Erotikus art deco exlibris Vigné Kincs Klára. Klisé, papír, jelzett a klisén, 9×6 cm 1419261
10546
315
Ex libris - small-graphics
Schorr Tibor (?-?): Lustig István erotikus ex libris. Klisé, papír, jelzett a klisén, 12x10 cm 1649741
10547
315
Ex libris - small-graphics
Schorr Tibor (?-?): Lustig István erotikus, jogi témájú ex libris. Klisé, papír, jelzett a klisén, 12x10 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: