Ex libris és kisgrafika Tételek száma: 89
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1702940
10560
315
Ex libris - small-graphics
Vadász Endre (1901-1944): Ex libris Debreceni Izraelita Polgári Leányiskola, klisé, jelzett a klisén, 7,5×6,5 cm 1729517
10561
315
Ex libris - small-graphics
Vadász Endre (1901-1944): Rosner Károly ex libris. Rézkarc, papír, jelzett, pecsételt, 9,5×7,5 cm 1702783
10562
315
Ex libris - small-graphics
Vadász Endre (1901-1944): Ex libris Heimann Pál. Klisé, papír, jelzett a klisén, 6×7 cm 1703142
10563
315
Ex libris - small-graphics
Varga Nándor Lajos (1895-1978): Erotikusex libris Galambos Ferenc, rézkarc, papír, jelzett, 8,5×5,5 cm 1419217
10564
315
Ex libris - small-graphics
Silvi Väljal(1928-2014): Ex libris Jan Gastmans. Linó, papír, jelzett, 12x7 cm 1396252
10565
315
Ex libris - small-graphics
Várkonyi Károly (1910-2001): Erotikus ex libris, fametszet, papír, jelzett, 8×4 cm 1570142
10566
315
Ex libris - small-graphics
Várkonyi Károly (1910-2001): Ex libris, Deme Sándor, klisé, papír, jelzett, 9×7 cm 1396227
10567
315
Ex libris - small-graphics
prof. Jaroslav Vodrázka (?-?) : Ex libris, linómetszet, papír, 10x7cm 1378277
10568
315
Ex libris - small-graphics
Helfried Weiss (1911-2007): Ex libris Kongres 1972. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, 9,5×7 cm 1380039
10569
315
Ex libris - small-graphics
Helfried Weiß (1911-2007) Ex libris. Fametszet. Jelzett / bookplate, wood-engraving. Signed. 16x12 cm 1570180
10570
315
Ex libris - small-graphics
Alexey Yupatov (1911-1975): Ex libris Okolo Kulak. Litográfia, papír, jelzett a litón, 10×5 cm 1396161
10571
315
Ex libris - small-graphics
Olvashatatlan jelzéssel: Taimi Harkmann. Linó, papír, jelzett, 13x13 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft