Ex libris és kisgrafika Tételek száma: 89
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1649684
10512
315
Ex libris - small-graphics
Fery Antal (1908-1994): Victor Hugo ex libris. Klisé, papír, jelzett a klisén, 10x8 cm 1419335
10513
315
Ex libris - small-graphics
Franz Illi (1932-): Ex Libris Doina Ionescu Braicu. Rézmetszet, papír, jelzett, 9×7 cm 1702931
10514
315
Ex libris - small-graphics
Gara Arnold (1882-1929): Erotikus ex libris Rónai Lili. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, körbevágva, 12×9 cm 1396256
10515
315
Ex libris - small-graphics
Gebus-Baranecka, Sztefanyija Mefogyijivna (1905-1985): Ex libris B. Ja. Levih, fametszet, papír, jelzett a dúcon, 8×10 cm 1704391
10516
315
Ex libris - small-graphics
Antoni Gelabert (1911-1990): Erotikus ex libris Helmer Fogedgaard. Színes fametszet, papír, jelzés nélkül, 8×6,5 cm 1704387
10517
315
Ex libris - small-graphics
Edward Grabowski (1904-1966): Ex libris Dr Stani Slawa Aulicha (rakéta). Színes linó, papír, jelzett, 9,5×7 cm 1419243
10518
315
Ex libris - small-graphics
Rudolf Grobe(?-?): Ex libris Otto Holl. Klisé, papír, jelzett, 12x7 cm 1562154
10519
315
Ex libris - small-graphics
Bruno Héroux (1868-1944): Ex libris Richard Gloeck. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 11×7,5 cm
5 1378265
10520
315
Ex libris - small-graphics
Dušan Janoušek (1928-1966): Ex libris Nielsen. Fametszet, papír, jelzett, 10×6 cm 1380112
10521
315
Ex libris - small-graphics
Benedyktowicz Janusz (1918-2001): Ex libris. Rézkarc. Jelzett a dúcon. / Polish bookplate. Engraving, signed on the print. 10x13 cm 1396267
10522
315
Ex libris - small-graphics
Ladislav J. Kaspar (?-?) : Ex libris, linómetszet, papír, dúcon jelzett, 13x8cm 1378208
10523
315
Ex libris - small-graphics
Rudolf Koch (1876 -1934): Ex libris Otto Holl, Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 10×6,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft