Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 75
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1722438
30461
314
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
Vegyes: 10db-os emlékérem, medál és díjérem tétel, közte 1968. "KMP 1918-1968" fém emlékérem (59mm), 1995. "A Semmelweis Orvostudományi Egyetem Urológiai Klinikája" Br emlékérem, valamint a bolgár "Háborús emlékmedál 1915-1918" Br másolata T:vegyes 1722464
30462
314
Numizmatika
Vegyes: 10db-os emlékérem és medál tétel, közte ~1925. "Sz.K.E. 1925 I." tenisz díjplakett, valamint egy francia naptárérem az 1988-as évre (95,5mm) és 1989. "Francia Papír, Karton és Cellulóz Gyártók Szövetsége / 125. évforduló 1864-1989" Br emlékérem, peremén jelzett (77mm) T:vegyes 1722478
30463
314
Numizmatika
Vegyes: 16db-os érme, medál és plakett tétel, külföldi és magyar darabok, közte ~1920-1930. "Magyar Testgyakorlók Köre - Versenydíj / Bátorság, Buzgalom Barátság" Br tízszögletű díjérem (28,5mm) T:vegyes Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft