Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 75
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1680624
30437
314
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
1985. "Magyar Bélyeggyűjtők Országos Szövetsége / Felszabadulási Jubileumi Bélyegkiállítás - Kecskemét" fém emlékérem sérült, plombált tokban T:1 1581211
30438
314
100
Numizmatika
1986. "725 éves város Sátoraljaújhely - 1261-1986" mázas kerámia plakett (103x142mm) T:1-,2 1723730
30439
314
Numizmatika
1989. "NB I. osztály Magyar Népköztársaság Labdarugó Bajnoksága 1988/1989" fém plakett, rajta sportdíjérem, eredeti tokban (82x118mm) + 1991. "I. osztályú Felnőtt Nemzeti Bajnokság 1990-1991" Br plakett, rajta ezüstözött díjérem, gravírozva eredeti tokban (71x101mm) T:1- 1719010
30440
314
Numizmatika
1997. "LAVINA Építő és Szerelőipari Rt. / 1987-1997. 10 évesek vagyunk" Ag emlékérem dísztokban (20,11g/0.925/42mm) T:PP 1719015
30441
314
Numizmatika
2002. "Vegyépszer Partnertalálkozó" jelzett Ag emlékérem dísztokban (31,16g/0.925/42mm) T:PP 1724410
30442
314
Numizmatika
2004. "Száz Éves a Nagymarosi Férfikórus 1904-2004" kétoldalas Br plakett, eredeti, kissé sérült tokban (98mm) T:1- 1652287
30443
314
Numizmatika
2005. "Országos Takarékszövetkezeti Borverseny" aranyozott Br, ezüstözött Br és Br díjérme (3xklf) (60mm) T:1-,2(PP) fo., felületi karc 1724399
30444
314
Numizmatika
2006. "Magyar Sporttudományért Aranyplakett - Magyar Sporttudományi Társaság 1996" kétoldalas, aranyozott fém emlékérem, tokban (70,5mm) T:1-(PP) 1724104
30445
314
Numizmatika
DN "Tulit Péter Nemzetközi fiú tornász emlékverseny, Kiskunhalas" kétoldallas Br plakett (118mm) T:2 1702398
30446
314
Numizmatika
DN "Utolsó vacsora" ezüstözött fém emlékérem (40mm) T:PP 1677720
30447
314
Numizmatika
DN "Földi Béla Alapítvány" Br emlékplakett (64mm) T:2 1724620
30448
314
500
Numizmatika
DN "BÁV / Szentendrei Emlék" (2xklf) Al és Br emlékérem pár (32mm) T:1- Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft