Egyházi beszédek, mellyeket különféle alkalommal mondott 's kiadni készült Négyesi báró Szepesy Ignácz, néhai pécsi püspök... Kiadja Peitler Antal pécsmegyei püspöki titoknok 's cancellaria-igazgató. I.-III. kötetek két kötetbe kötve. Pécsett, 1840, a' lyceum betűivel. (1t: a püspök lithografált mellképe) 306p. + 355p + 320 p. Korabeli aranyozott gerincű félvászonkötésben, Ritka!
Prohászka Ottokár Összegyűjtött munkái Összesen 20 kötet, nem teljes sorozat. Budapest, 1928, Szent István Társulat. Kiadói díszes, aranyozott egészvászon sorozat-kötésben. Változó, kissé kopott, de többnyire jó állapotban.
De matrimoniis mixtis inter catholicos et protestantes. Scrispsit Augustinus de Roskovány, canonicus Agriensis. 5 kötet. Félbőr kötés, hiányos előzéklap, egyéb sérülések, kopottas állapotban.
Wisemann Miklós: Fabiola, vagy a katakombák egyháza. Haudek Ágoston nyomán a magyar ifjuság számára átdolgozott új kiadás. Bp.,1925, Szent-István-Társulat, 347 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés.
Schütz Antal: Isten a történelemben. Tíz előadás, melyeket 1932 őszén a Pázmány Egyetem valamennyi karának hallgatói számára tartott --. Negyedik kiadás.
Bp. (1943.) Szent István. Kiadói félvászon kötésben