Könyvek: Vallás

Tételek száma: 59

15752.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
15753.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
15754.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15755.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Wisemann Miklós: Fabiola, vagy a katakombák egyháza. Haudek Ágoston nyomán a magyar ifjuság számára átdolgozott új kiadás. Bp.,1925, Szent-István-Társulat, 347 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés.
15756.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15757.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Vegyes könyvtétel, 2 db:   Varga Mihály: Örökimádás. A legméltóságosabb oltáriszentség imakönyve. Walser Izsó után Varga Mihály. Körtvélyesi Sávely Dezső rajzaival. Kiskunmajsa, 1913, Fordító tulajdona, (Stephaneum Nyomda Rt.-ny.). Átkötött egészvászon-kötés, megviselt állapotban, javított lapokkal, foltos.  Énekek a hívek használatára a budapesti Jézus szíve templomban. Összeállította: Jámbor László.Bp.,1932, Korda Rt.-ny. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
15758.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Dr. Gálos László: A szentlélekisten. Szent István Könyvek 110. Bp.,1934, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
15759.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15760.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
dr. Tóth Tihamér: Jőjjön el a te országod. Bp., 1940. Szent István társulat. Kiadói papírkötés.
15761.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
2,65
15762.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15763.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft