16 000 Ft
Prohászka Ottokár Összegyűjtött munkái Összesen 20 kötet, nem teljes sorozat. Budapest, 1928, Szent István Társulat. Kiadói díszes, aranyozott egészvászon sorozat-kötésben. Változó, kissé kopott, de többnyire jó állapotban.