Könyvek: Utazás, helytörténet Tételek száma: 210
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1722598
15072
314
Books: Travelling, Local History
Kőszeg ostromának emlékezete. Válogatta, szerkesztette, a bevezetőt írta, és a jegyzeteket írta Bariska István. Biblitoheca Historica. Bp., 1982, Európa-Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, szakadt papírborítóval. 1720495
15073
314
Ifj. Horváth Béla, Marjalaki Kiss Lajos, Valentiny Károly: Miskolc. Városképek-Műemlékek. Bp., 1962, Műszaki. Kiadói egészvászon kötés, kiadói szakadt papír védőborítóval, ábrákkal, fotókkal illusztrált. Jó állapotban. 1719353
15074
314
4200
Horváth László: Vámosgyörk évszázadai. Vámosgyörk, 2002, Vámosgyörk Község Önkormányzata. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés. 1723155
15075
314
Dr. Borovszky Samu (szerk.): Magyarország vármegyéi és városai. Nógrád vármegye. Bp., 1988, Dovin Művészeti Kft. Reprint kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban, az egészvászon-kötés kopottas, dohos. 1723169
15076
314
Dr. Borovszky Samu (szerk.): Magyarország vármegyéi és városai. Esztergom vármegye. Bp., 1989, Dovin Művészeti Kft. Reprint kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban, kopott, hullámos elülső kötéstáblával, kissé hullámos lapokkal, dohos. 1723176
15077
314
Dr. Borovszky Samu (szerk.): Magyarország vármegyéi és városai. Vas vármegye. Bp., 1989, Dovin Művészeti Kft. Reprint kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban, kopott egészvászon-kötéssel, dohos. 1723185
15078
314
Dr. Borovszky Samu (szerk.): Magyarország vármegyéi és városai. Pest-Pilis-Solt-Kiskun vármegye. II. kötet. Bp., 1990, Dovin Művészeti Kft. Reprint kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban, kopott egészvászon-kötésben, dohos. Csak II. kötet. 1719001
15079
314
Bálint Sándor: A szögedi nemzet. A szegedi nagytáj népélete III. rész. A Móra Ferenc Múzeum Évkönyve 1978/79-2. Szeged, 1980, Móra Ferenc Múzeum, 952 p. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, szakadt papírborítóval, intézményi bélyegzővel. Megjelent 2000 példányban. 1718800
15080
314
Magyar helységnév-azonosító szótár. Szerk.: Lelkes György. Bp., 1992, Balassi Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, hullámos lapokkal, intézményi bélyegzővel. 1718810
15081
314
Ráday Mihály: Új városvédőbeszédek. Bp., 2001. Tarsoly kiadó. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, hullámos lapokkal, intézményi bélyegzővel. 1718346
15082
314
Gömöri János: Castrum Sopron. Sopron vára és környéke az Árpád-korban. Die Burg von Sopron (Ödenburg) in der Árpádenzeit. Sopron, 2002, Scarbantia Társaság, 278 p + VIII t. Kiadói papírkötés, hullámos lapokkal, intézményi bélyegzővel, angol és német nyelvű összefoglalóval. Megjelent 1500 példányban. 1718394
15083
314
Erky-Nagy Tibor: Dombóvár tegnap és tegnapelőtt. hn., 2006, Szerzői kiadás, (Szekszárdi Nyomda Kft.-ny.) Kiadói kartonált papírkötés, hullámos lapokkal. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft