Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 210

Kőszeg ostromának emlékezete. Válogatta, szerkesztette, a bevezetőt írta, és a jegyzeteket írta Bariska István. Biblitoheca Historica. Bp., 1982, Európa-Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, szakadt papírborítóval.
15072.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Ifj. Horváth Béla, Marjalaki Kiss Lajos, Valentiny Károly: Miskolc. Városképek-Műemlékek. Bp., 1962, Műszaki. Kiadói egészvászon kötés, kiadói szakadt papír védőborítóval, ábrákkal, fotókkal illusztrált. Jó állapotban.
15073.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15074.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35
Dr. Borovszky Samu (szerk.): Magyarország vármegyéi és városai. Nógrád vármegye. Bp., 1988, Dovin Művészeti Kft. Reprint kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban, az egészvászon-kötés kopottas, dohos.
15075.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Dr. Borovszky Samu (szerk.): Magyarország vármegyéi és városai. Esztergom vármegye. Bp., 1989, Dovin Művészeti Kft. Reprint kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban, kopott, hullámos elülső kötéstáblával, kissé hullámos lapokkal, dohos.
15076.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Dr. Borovszky Samu (szerk.): Magyarország vármegyéi és városai. Vas vármegye. Bp., 1989, Dovin Művészeti Kft. Reprint kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban, kopott egészvászon-kötéssel, dohos.
15077.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Dr. Borovszky Samu (szerk.): Magyarország vármegyéi és városai. Pest-Pilis-Solt-Kiskun vármegye. II. kötet. Bp., 1990, Dovin Művészeti Kft. Reprint kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban, kopott egészvászon-kötésben, dohos. Csak II. kötet.
15078.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Bálint Sándor: A szögedi nemzet. A szegedi nagytáj népélete III. rész. A Móra Ferenc Múzeum Évkönyve 1978/79-2. Szeged, 1980, Móra Ferenc Múzeum, 952 p. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, szakadt papírborítóval, intézményi bélyegzővel. Megjelent 2000 példányban.
15079.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Magyar helységnév-azonosító szótár. Szerk.: Lelkes György. Bp., 1992, Balassi Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, hullámos lapokkal, intézményi bélyegzővel.
15080.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Ráday Mihály: Új városvédőbeszédek. Bp., 2001. Tarsoly kiadó. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, hullámos lapokkal, intézményi bélyegzővel.
15081.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Gömöri János: Castrum Sopron. Sopron vára és környéke az Árpád-korban. Die Burg von Sopron (Ödenburg) in der Árpádenzeit. Sopron, 2002, Scarbantia Társaság, 278 p + VIII t. Kiadói papírkötés, hullámos lapokkal, intézményi bélyegzővel, angol és német nyelvű összefoglalóval. Megjelent 1500 példányban.
15082.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Erky-Nagy Tibor: Dombóvár tegnap és tegnapelőtt. hn., 2006, Szerzői kiadás, (Szekszárdi Nyomda Kft.-ny.) Kiadói kartonált papírkötés, hullámos lapokkal. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva.
15083.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft