Könyvek: Utazás, helytörténet Tételek száma: 210
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1705112
15036
314
Books: Travelling, Local History
Edward Shackleton: Eszkimók, fókák, jéghegyek. Egy sarkutazó naplója. Bp., [1940], Singer és Wolfner, 167 p.+ 8 t. Kiadói egészvászon-kötés, foltos. 1712225
15037
314
Dr. Kol Erzsébet: Tiszaparttól Alaszkáig. Bp., 1940, Kir. Magyar Természettudományi Társulat, XII+327 p.+XLVIII t. Térképekkel, egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötésben 1706303
15038
314
A francia Riviera. Szerk.: Balassa Emil. Lloyd utikönyvek. Bp., 1929, Lloydkönyvek Kiadóvállalata, (Fővárosi Nyomda Rt.), 192 p. Fekete-fehér fotókkal, térképekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé fakó, foltos borítóval. 1711968
15039
314
2200
Trautz, F. M.: Japan, Korea und Formosa. Landschaft, Baukunst, Volksleben. Orbis Terrarum. Berlin, 1930, Atlantis. Fekete-fehér egészoldalas képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászonkötésben, német nyelven, több nyelvű képfeliratokkal, jó állapotban. 1706717
15040
314
Nagy Dezső: A pesterzsébeti munkáskultúra útja. Pestkörnyéki Munkásotthonok Krónikája. Emlékek Budapest Múltjából. Bp.,1965, Révai Nyomda. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói kopott papírkötés. 1706728
15041
314
Dr. Szalai György: Az újpesti munkásotthon története. Pestkörnyéki Munkásotthonok Krónikája. Emlékek Budapest Múltjából. Bp.,1963, BTM, Globus Nyomda. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés. 1712236
15042
314
Budapest die Ungarische Hauptstadt in Bildern. A főváros képekben. Gazdag képanyaggal rendelkező kiadvány. Bp. 1956, Corvina. Egészvászon kötésben. 1706222
15043
314
Böőr László-Szabó Attila: Vácrátót. Szerk.: Egey Tibor. Száz magyar falu. Bp., é.n, Száz Magyar Falu Könyvesháza Kht. Kiadói kartonált papírkötés. 1706217
15044
314
Hajdúsámson. Szerk.: Gazdag István. Száz magyar falu. Bp., é.n, Száz Magyar Falu Könyvesháza Kht. Kiadói kartonált papírkötés. 1712231
15045
314
Pereházy Károly: A régi belváros. Bp., 1982, Képzőművészeti Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval 1706244
15046
314
Jávorka Péter: Zsámbék és környéke. Pestmegyei tájak 4. Bp.,1961, Pest Megyei Tanács Idegenforgalmi Hivatala. Kiadói papírkötés. 1706246
15047
314
Jávorka Péter: Gödöllői és környéke. Pestmegyei tájak 3. Bp.,1959, Pest Megyei Tanács Idegenforgalmi Hivatala. Kiadói papírkötés. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft