Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 210

cca 1900 Album von Karlsbad. 40 fotót tartalmazó leporelló. Leipzig, Lith. Kunstanstalt Carl Garte. Díszes egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.
15060.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
15061.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15062.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1943. Az utca rendje. Budapest és környéke villám-útmutatóval. XI. évfolyam. Szerk.: Király Elemér. Bp.,1943,(MTI Rt.-ny.), 716 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, javított, ragasztott kötéssel, kopottas borítóval.
15063.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Grönlandon át hócipőn. Nansen Fridtjoff eredeti műve alapján írta Dr. Jankó János. Bp.,1897, Eggenberger-féle Könyvkereskedés (Hoffmann Alfréd.) Kiadói félvászon-kötés, sérült gerinccel, sérült kötéssel, kopott borítóval, három illusztráció sérült, kijár, ajándékozási sorokkal, intézményi bélyegzővel.
15064.

Kikiáltási ár:
800 Ft
15065.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Dr. Erdős Ferenc: Mór története. Geschichte von Moor. Fordította: Erdei Ferenc. Mór, 2002, Mór Város Önkormányzata. Kiadói kartonált papírkötés, magyar és német nyelven, jó állapotban.
15066.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15067.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Alsónémedi története és néprajza. Szerk.: Balassa Iván. Pest Megyei Falumonográfiák. Alsónnémedi, 1980, Alsónémedi Községi Tanács VB. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15068.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15069.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Bangha Béla: Dél keresztje alatt. Feljegyzések egy délamerikai missiós körútról. Bp., 1934, Pázmány Péter Irodalmi Társaság. Fekete fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, megviselt állapotban, sérült gerinccel, kopott borítóval, egy kihajtható illusztráció szakadt, sérült, kissé laza fűzéssel, ajándékozási sorokkal.
15070.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Dr. Szőke Sándor: Dombóvár. Bp.,1971, Dombóvár Városi Tanács VB., (Pátria-ny.) Fekete-fehér fotókkal. Kiadó kopottas papírkötés.
15071.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft