Kölcsei Kölcsey Ferencz minden munkái. 1-3. köt. Bp., 1860, Heckenast. Egybekötve, későbbi félvászon kötésben, az 1-2. köt. töredékkötet (1. köt. 1-18. és 2. köt. 1-144. p. hiányzik).
Én nem mondok le soha a reményről. Várnai Zseni versei az anyaszívről. Dedikált! Bp., 1940, Arany János Irodalmi és Nyomdai Műintézet. Ragasztott papírkötésben
Arany János elbeszélő költeményei. II. kötet: Buda halála. Murány ostroma. Katalin. Szent-László füve. Első lopás. Keveháza. Bolond Istók. Arany János összes munkái. III. kötet. Bp.,1883, Ráth Mór. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, a hátsó borító kissé foltos, 167/168. oldal szakadt.
Illyés Gyula: Hetvenhét magyar népmese. Szántó Piroska rajzaival. Bp., 1953, Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, megviselt állapotban, kopott borítóval, a szennylapok és két lap kijár. (461-462., 475-476.) Első kiadás.