Jókai Mór: Erdély aranykora, Magyarhon szépségei. Belső címlap nélkül.... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/314/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~100046/Jokai-Mor-Erdely-aranykora-Magyarhon-szepsegei-Belso-cimlap-nelkul-Aranyozott-festett-~II1723148
1723148
15836
314
Leírás: Jókai Mór: Erdély aranykora, Magyarhon szépségei. Belső címlap nélkül. Aranyozott, festett Gottermayer egészvászon kötésben.
: vörös_iván