Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 374

15896.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15897.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15898.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15899.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15900.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,30
105,88
15901.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
15902.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Rabindranath Tagore három műve:  Mashi. Szüret. Éhes Kövek. Fordította Sármay Márton, Bartos Zoltán. Bp., 1922, Pantheon Irodalmi Intézet Rt. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, ex libris-szekkel.
15903.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Eötvös József, B(áró): A karthausi I-II. kötet Bp.,1852,[Emich], Emich és Eisenfels-ny., 310+353 p. Átkötött aranyozott gerincű modern egészvászon-kötés, az első kötet címlapja hiányzik, ceruzás névbejegyzéssel, a 7. oldal foltos.
15904.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15905.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15906.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
15907.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft