Ex libris és kisgrafika Tételek száma: 77
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1720920
10536
314
Ex libris - small-graphics
Nagy Lázár László (1935-): Erotikus ex libris Csányi István. Fametszet, papír, jelzett, 9×5 cm 1419019
10537
314
Ex libris - small-graphics
Herbert Ott(1915-?): 2 db ex libris (Irma Zeitner, Lenze). Fametszet, papír, jelzett, 5×5-10×7 cm 1560346
10538
314
Ex libris - small-graphics
Prihoda István (1891-1956): Erotikus ex libris, Lucy könyve. Rézkarc, papír, jelzett, 14,5×12 cm 1669290
10539
314
Ex libris - small-graphics
Raszler Károly (1925-2005): Ex libris, rézkarc, papír, jelzett, 6,5×8 cm 1533920
10540
314
Ex libris - small-graphics
Ladislav Rusek (1927-2012): Mikoláš Aleš (1852-1972), linó, papír, jelzett, számozott (33/60), hátulján feliratozva, 29,5×21 cm 1721110
10541
314
Ex libris - small-graphics
Alfred Soder (1880-1957): Erotikus ex libris Reich Péter Cornel. Rézkarc, papír, jelzett, 11,5×8,5 cm 1622763
10542
314
Ex libris - small-graphics
Stettner Béla (1928-1984): Galambos Ferenc 70. születésnapjára ex libris. Linó, papír, jelzett, 10,5x15,5 cm 1623150
10543
314
Ex libris - small-graphics
TD jelzéssel: Ex libris. Linó, papír, 10x8,5 cm 1600821
10544
314
Ex libris - small-graphics
Tóth Rózsa (1942 -): 4 db ex libris. Linó, papír, jelzett, kettőn hátoldalt üdvözlő sorokkal 10x15 cm 1721084
10545
314
Ex libris - small-graphics
Piet Van Roemnburg (?-?): Ex libris Etienne Nijs. Fametszet, papír, jelzett, a dúcon, 12×8 cm 1638736
10546
314
Ex libris - small-graphics
Varga Mátyás (1910-2002): 5 db aláírt linómetszet üdvözlő kártyán. Aláírtak, hozzá két meghívó 1623064
10547
314
Ex libris - small-graphics
Várkonyi Károly (1913-2001): Franciscus Galambos ex libris. Kisé, papír, jelzett klisén, 14x10 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft