Prihoda István (1891-1956): Erotikus ex libris, Lucy könyve. Rézkarc,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/314/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Ex-libris-es-kisgrafika~100002/Prihoda-Istvan-1891-1956-Erotikus-ex-libris-Lucy-konyve-Rezkarc-papir-jelzett-14-5C39712-c~II1560346
1560346
10538
314
Ex libris - small-graphics
Kikiáltási ár:
5 000 Ft 13,51 EUR , 14,71 USD
Leírás: Prihoda István (1891-1956): Erotikus ex libris, Lucy könyve. Rézkarc, papír, jelzett, 14,5×12 cm
: nagy_emese
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: