Ex libris és kisgrafika Tételek száma: 77
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1575625
10548
314
Ex libris - small-graphics
Várkonyi Károly (1910-2001): Ex libris, Deme Sándorné, klisé, papír, jelzett, 9×7 cm 1600812
10549
314
Ex libris - small-graphics
Várkonyi Károly (1913-2001): Jogász ex libris fametszet, papír. Jelzett / law bookplate 14x9 cm 1600818
10550
314
Ex libris - small-graphics
Várkonyi Károly (1913-2001): Nőnap ex libris fametszet, papír. Jelzett / Women's day bookplate 14x7 cm 1708370
10551
314
Ex libris - small-graphics
Antoon Vermeylen (1932-): Ex libris Otto Holl. Fametszet, papír, jelzett, 11×7 cm 1575739
10552
314
Ex libris - small-graphics
Karl Wlasak (?-?): Ex libris Emmi Andrusiewicz. Linó, papír, két helyen jelzett, 14×7 cm 1721137
10553
314
Ex libris - small-graphics
Erhard Zierold (1920-2005): Ex libris Hans Kruse. Linómetszet, papír, jelzett, 8,5×6 cm 1720913
10554
314
Ex libris - small-graphics
Olvashatatlan jelzéssel: Lenin ( 2 db) ex libris. Egyedi nyomat és fametszet, papír, jelzett, 9×8 cm 1722364
10555
314
Ex libris - small-graphics
Olvashatatlan jelzéssel: Lovas. Rézkarc, papír, 11,5x7 cm 1622632
10556
314
Ex libris - small-graphics
Olvashatatlan jelzéssel: Ex libris Galambos Ferenc. Linó, papír, jelzett, 15x10 cm 1622611
10557
314
Ex libris - small-graphics
Olvashatatlan jelzéssel: Nagy József könyve. Klisé, papír, jelzett a klisén, 10,5×7,5 cm 1622869
10558
314
Ex libris - small-graphics
Olvashatatlan jelzéssel: Ex libris kiállítás 1965. Klisé, papír, 18x12 cm 1419203
10559
314
Ex libris - small-graphics
Olvashatatlan jelzéssel: Galambos Ferenc ex libris. Rézkarc, papír, jelzett, 12,5x5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft