Könyvek: Vallás

Tételek száma: 60

15855.

Kikiáltási ár:
35 000 Ft
94,59
102,94
15856.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
15857.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
15858.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15859.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
P. Didon: Jézus Krisztus I-II. Ford. Kiss János és Sulyok István. Kiadja Kiss János. Bp., 1892, Pallas. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötésben, festett lapélekkel, kis kopásokkal a borító sarkain, és a gerinceken, II. kötet gerincén kis sérülésekkel, az I. kötet címlapja kijár, egy kihajtható térképmelléklet hiányzik, a Szent István Társulat pecsétjével, Erdősi Károly (1873-1945) író, a Szent István Társulat vezérigazgatójának színes fametszetű ex libris-szeivel
15860.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
XI. Pius pápa apostoli körlevele a filmszínházakról. (Vigilanti Cura.) Jegyzeteket írta: Dr. Alaker György. Bp.,1941, Actio Catholica. Kiadói papírkötés.
15861.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Kolligátum 3 különféle vallási munkából:  Freppel: Kritikai bírálata Renan Ernő által írt Jesus életének. Fordította: Gyarmathy János. Pest, 1864, Emich Gusztáv. Jais Egyed: Mi a legfontosabb szülők, nevelők az ifjúság felügyelői különösen pedig lelkészekre nézve? Fordította, a szerző életrajzával, s jegyzettekkel ellátta: Toldy László. Bécs, 1868, Fordító Sajátja,(Bécs Holzhausen Adolf-ny.) Roh J. A.: Komoly theolgiai felolvasások, könnyelmű politikusok számára. Roh J. A. nyomán közli Steiner Ádám. Veszprém, 1872, Krausz Ármin. Átkötött félvászon-kötés, kopott, kissé viseltes borítóval, a hátsó szennylap szakadt, XII+117+147+117 p.
15862.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35
15863.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Schmidt József: Buddha élete, tana, egyháza. Bp., 1920, Kazinczy, 224 p. Átkötött félvászon-kötés
15864.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Szent Biblia. Fordította: Károli Gáspár. Berlin, 1859, Trowitzsch és Fia, 828+276 p. Díszes egészbőr-kötésben, rossz állapotban, kopott, sérült borítóval, kopott gerinccel, sérült, javított kötéssel, foltos lapokkal (466-467. oldalak, lapszélek), az elülső szennylap szakadt, hiányos, a 465/466 oldal szakadt.
15865.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Kupfer-Bibel oder Physica Sacra (1731-1735). Mainz, 1965, Gutenberg-Museum. Művészeti mappa 20 rézkarc hasonmásával, sérült papír mappában, jó állapotban.
15866.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft