3 000 Ft
Szent Biblia. Fordította: Károli Gáspár. Berlin, 1859, Trowitzsch és Fia, 828+276 p. Díszes egészbőr-kötésben, rossz állapotban, kopott, sérült borítóval, kopott gerinccel, sérült, javított kötéssel, foltos lapokkal (466-467. oldalak, lapszélek), az elülső szennylap szakadt, hiányos, a 465/466 oldal szakadt.