1 600 Ft
Sas Ede: Hihihi Palkó. A borító Bér Dezső munkája. Bp., 1924, Légrády, 152+1 p. Szövegközti illusztrációkkal, Kiadói illusztrált félvászon-kötésben, megviselt állapotban, a borító kopott, firkált, a kötése laza, a szennylapok hiányzik, pár lap kijár, egy lap szakadt (13/14.), egy-két illusztrációt kiszíneztek.