Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 477

15947.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
15948.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
15949.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
15950.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
15951.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Tompa Mihály összes költeményei I-IV. kötet. Sajtó alá rendezték barátai Arany János, Gyulai Pál, Lévay József és Szász Károly. Tompa Mihály életrajzát írta Szász Károly. Teljes kiadás. Budapest , 1870, Méhner Vilmos, 1 t. (címkép)+355+415+420+382 p. A négy kötet egységes festett, dúsan aranyozott kiadói egészvászon díszkötésben, márványozott lapélekkel, az I. kötet címlapja és az azt követő lap kissé szakadt, ettől eltekintve szép példány.
15952.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
15953.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
15954.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15955.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
15956.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
15957.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15958.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft