Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 477
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1712857
16056
313
Dante: A pokol. Dante Komédiája I. Bp.,é.n., Révai, 300 p. Átkötött egészvászon-kötés. 1712856
16057
313
Márai Sándor: Bolhapiac. Bp., 1944, Révai. Kiadói félvászon kötés, kissé viseltes, javított, sérült kötéssel. 1717772
16058
313
Verne Gyula: Utazás a föld körül nyolcvan nap alatt. Fordította Telekes Béla. Bp.,é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 158+111+1 p. Kiadói egészvászon-kötés, intézményi bélyegzővel. 1717816
16059
313
Herczeg Ferenc Breviárium. Bp.,1932, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, sérült gerinccel. Herczeg Ferenc aláírásával. 1717890
16060
313
Gabányi Árppád: Arczisme. Bp., 1893, Könyves Kálmán, (Corvina-ny.), 94+1 p. A szerző szövegközti rajzaival. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, Leszik-kötés, kopott borítóval és gerinccel, sérült kötéssel, 64-81. oldal között kijáró lapokkal. 1717762
16061
313
Jókai Mór: Az aranyember. A borító Jaschik Álmos munkája. Bp.,é.n., Révai, 222+226 p.. Kiadói illusztrált papírkötés, megviselt állapotban, sérült borítóval, gerinccel. 1717654
16062
313
May Károly: Kaiman kapitány. Fordította: Faragó László. Bp., é.n., Uránia. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, megviselt állapotban, kopott, kissé foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, 3-14. oldalak kijárnak a könyvből. 1713300
16063
313
Karinthy Frigyes: Martinovics. Bp., é. n., Új idők. Hincz Gyula illusztrációival. Papírkötésben, jó állapotban. 1713220
16064
313
A Búvár ill. a Kolibri zsebkönyvek 13 kötete, kartonált papírkötésben, jó állapotban. 1713354
16065
313
A Magyar Hírmondó 3 és a Magyar tallózó 1 kötete: "Minden doktorságot csak ebből késértek" Szemelvények orvosi kézikönyvekből; Hatvanhat csúfos gajd. XVI-XVIII. századi magyar csúfolók és gúnyversek; Elmét vidító elegy-belegy dolgok. Válogatás a győri kalendáriom 1749-től 1849-ig tartó időszakából; Téli éjszakék. Válogatás Faludi Ferenc prózai műveiből. Kartonált papírkötésben, jó állapotban. 1712850
16066
313
2 db bethelemes képeskönyv: Betlehemi képeskönyv / Bethlehem Picture Book / Krippenbilderbuch. Bp., 2004-2008, Magyar Kézművességért Alapítvány. Kartonált papírkötésben, jó állapotban. 1712811
16067
313
Molnár Ferenc: Kis hármaskönyv I-III. kötet. Bp., 1914, Franklin-Társulat. Első kiadás. Kiadói félbőr-kötésben. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft