Paris. 1987, Prestige Enterprises. Kartonált kötés, gerincnél sérült, sok színes képpel / paperback, with faults + King, Anthony: Archeology of the Roman Empire. London, New York, Toronto, Sydney, 1982., Hamlyn. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, képekkel illusztrált, jó állapotban / paperback, good condition + Guide to Budapest
Fox-Sheinwold, Patricia: Too young to die. 1990, Blitz Editzions. Kartonált kötés, jó állapotban / hardback, good condition + Müller, Jürgen: Movies of the 30s. Hongkong, Köln, London, (...), Taschen. Kiadói papírkötés, színes és fekete-fehér képekkel illusztrált, jó állapotban / paperback, good condition + Kobal, John: Hollywood, The years of innocence. London, 1985, Thames and Hudson. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban / linen binding, good condition
Berczeli A. Károly: Uram, irgalmazz! Dráma 7 képben. Történik Rómában a Krisztus utáni 1000. évben. Bordás Ferenc által illusztrált borítóban. Szeged, 1938, (Magyar Téka), Árpád Nyomda-ny., 79 p.+1sztl. lev. Kiadói illusztrált papírkötés, részben felvágatlan lapokkal.
2 db mesekönyv-Molnár Ferenc: A kékszemű. Bp., 1957, Magvető; Hauff, Wilhelm: A kis Mukk. Niederwiesa, Verlag Karl Nietzsche. Kiadói félvászon és kartonált kötés, kötetenként változó állapotban.