Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 350

Vegyes könyvtétel, 14 db:  Európa Diákkönyvtár 10 kötete:  William Golding: A Legyek Ura. Albert Camus: A pestis. William Shakspeare: Öt dráma. William Shakspeare: Öt dráma 2. Gogol: A köpönyeg. Az orr. A revizor. Csokonai Vitéz Mihály: Válogatott versek. Az özvegy Karnyóné. Dorottya. Babits Mihály: Válogatott versek. Sarkadi Imre: Oszlopos Simeon. Elveszett paradicsom. A gyáva. Vösömarty Mihály: Versek. Csongor és Tünde. Németh László: Galilei. II József. Bp.,1992-2000, Európa. Kiadói papírkötés.  Móra Ferenc: Rab ember fiai. Bp., é.n., Talentum. Kiadói papírkötés. Thomas Mann: Tonio Kröger. Halál Velencében. Mario és a varázsló. Európa Zsebkönyvek. Bp.,1986, Európa. Kiadói papírkötés.  Robert Arthur: A kísértetkastély. Bp.,1989, Metrum. Kiadói papírkötés, kissé sérült kötéssel. Oscar Wilde: The canterville ghost and other stories. hn.,1993,Heinemann Elt. Kiadói papírkötés, angol nyelven.
15831.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
15832.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15833.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
A technika ifjú mestere. Úttörőpróbák könyve. Bp.,1955, Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, foltos, kissé szakadt borítóval.
15834.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Lőrincz L. László: ...jurták között járok A belső-ázsiai hősének. Bp., 1981, Magvető. Papírkötésben, jó állapotban.
15835.

Lőrincz L. László: "...jurták között járok" A belső-ázsiai hősének. Bp., 1981, Magvető. Papírkötésben, jó állapotban.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Szepes Mária: A vörös oroszlán. Misztikus regény. 1-2. köt. Bp., 1989, Háttér Lap- és Könyvkiadó. Papírkötésben, jó állapotban.
15836.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Székely László: Paca Pali vitézi tettei. Györgyfi György rajzaival. Bp.,(1937), Szent István-Társulat. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas, kissé foltos borítóval, hiányzó előzéklappal.
15837.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
15838.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Koncz Zsuzsa Koltai Támás: Mesterkurzus (25 színész 25 mondat) Bp., 2003. Hanga
15839.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Jókai Anna: Ne féljetek. Bp.,1998, Széphalom Könyvműhely. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző, Jókai Anna (1932-2017) által dedikált.
15840.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
9 db vegyes témájú könyv: D. Hegyháti Judit: Erdei bál, Eötvös Károly: Magyar alakok, Kelemen Attila: Kutyás könyv, Lame francaise, Családi kis lexikon, Innocent Ernő: Fekete púder, Ifj. Krúdy Gyula: Túry Gida két asszonya, Andai Ernő: Nyári kaland, Csathó Kálmán: Ezernyolcszázhuszonöt. Könyvek változó kötésben és állapotban.
15841.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
15842.

Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,27
22,06

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft