https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 350

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
A Veszprémi Vegyipari Egyetem humorának és diákhagyományainak enciklopédiája. I. kötet: Fejtermék. Szerk.: Bátori Imre, Ferencz Béla, Kothencz János. Veszprém, 1989, Veszprémi Vegyipari Egyetem. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval. Megjelent 1500 példányban.
15819.

A Veszprémi Vegyipari Egyetem humorának és diákhagyományainak enciklopédiája. I. kötet: Fejtermék. Szerk.: Bátori Imre, Ferencz Béla, Kothencz János. Veszprém, 1989, Veszprémi Vegyipari Egyetem. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval. Megjelent 1500 példányban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
1
S. Bokor Malvin: Árpádvér. K. Sávely Dezső képeivel ellátott kiadás. Bp., é.n., Szent István-Társulat. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas, foltos borítóval.
15820.

S. Bokor Malvin: Árpádvér. K. Sávely Dezső képeivel ellátott kiadás. Bp., é.n., Szent István-Társulat. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas, foltos borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Benedek Marcell: A magyar irodalom története. Bp., 1938, Singer és Wolfner. Kiadói félvászon kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
15821.

Benedek Marcell: A magyar irodalom története. Bp., 1938, Singer és Wolfner. Kiadói félvászon kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
1
P. Szathmáry Károly: Törökvilág Magyarországon. Szűnórák. Hasznos és mulattató olvasmányok könyvtára a serdülő ifjúság számára. I. kötet. Bp.,1887, Benkő Gyula,(Várnai L-ny. Szeged.) Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas, foltos borítóval.
15822.

P. Szathmáry Károly: Törökvilág Magyarországon. Szűnórák. Hasznos és mulattató olvasmányok könyvtára a serdülő ifjúság számára. I. kötet. Bp.,1887, Benkő Gyula,(Várnai L-ny. Szeged.) Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas, foltos borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
Kolligátum, öt különféle munkából, közte egy első kiadású, korai Eötvös József munkával:  [Eötvös József] B.E.J.: A házasulók. Pest, 1833, Hartleben Konrád Adolf,(Buda, M. Kir. Egyetem Betűivel,) 119 p. Az eredeti litografált címlapot is bekötötték, de az alsó szélén vágott.  Beaumarchais: Figaro házassága vagy egy napi boldogság. Vígjáték 5 felvonásban. Fordította: Paulay Ede. Bp.,1877, Franklin, 240 p. Egy lap kijár (17/18.), az utolsó oldalon kis folt.  Beaumarchais: A sevillai borbély vagy haszontalan elővigyázat. Fordította: Paulay Ede. Bp.,1881, Franklin, 143 p. Egy lap kijár, (143 p.) Berczik Árpád: Nézd meg az anyját. Bp., 1885, Franklin, 121+6 p. Berczik Árpád: Az igmándi kispap. Bp., 1883, Franklin, 160 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel.
15823.

Kolligátum, öt különféle munkából, közte egy első kiadású, korai Eötvös József munkával: [Eötvös József] B.E.J.: A házasulók. Pest, 1833, Hartleben Konrád Adolf,(Buda, M. Kir. Egyetem Betűivel,) 119 p. Az eredeti litografált címlapot is bekötötték, de az alsó szélén vágott. Beaumarchais: Figaro házassága vagy egy napi boldogság. Vígjáték 5 felvonásban. Fordította: Paulay Ede. Bp.,1877, Franklin, 240 p. Egy lap kijár (17/18.), az utolsó oldalon kis folt. Beaumarchais: A sevillai borbély vagy haszontalan elővigyázat. Fordította: Paulay Ede. Bp.,1881, Franklin, 143 p. Egy lap kijár, (143 p.) Berczik Árpád: Nézd meg az anyját. Bp., 1885, Franklin, 121+6 p. Berczik Árpád: Az igmándi kispap. Bp., 1883, Franklin, 160 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
EUR
,
35,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Jablonkay Gábor (1874-1930): Taxonyi János S. J. XVIII. századbeli magyar író élete és erkölcstanító példatára. Irodalomtörténeti tanulmány. Kalocsa, 1910, Jurcsó Antal. Átkötött műbőr-kötés, az átkötésnél az eredeti borítót felhasználták. Jó állapotban. Ritka! Taxonyi János (1677-1746) jezsuita tanár, szónok életéről és munkásságáról.
15824.

Jablonkay Gábor (1874-1930): Taxonyi János S. J. XVIII. századbeli magyar író élete és erkölcstanító példatára. Irodalomtörténeti tanulmány. Kalocsa, 1910, Jurcsó Antal. Átkötött műbőr-kötés, az átkötésnél az eredeti borítót felhasználták. Jó állapotban. Ritka! Taxonyi János (1677-1746) jezsuita tanár, szónok életéről és munkásságáról.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
0
May Károly: A szkipetárok földjén. Útikalandok. Átdolgozta: Dr. Szabó Károly. Bp.,1922, Athenaeum, 240+2 p. Második kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas, kissé foltos borítóval.
15825.

May Károly: A szkipetárok földjén. Útikalandok. Átdolgozta: Dr. Szabó Károly. Bp.,1922, Athenaeum, 240+2 p. Második kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas, kissé foltos borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
Vegyes könyv tétel, 3 db:  Heltai Jenő: A néma levente. Hincz Gyula rajzaival. Bp., 1968, Szépirodalmi. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Illyés Gyula: Fáklyaláng. Bp.,1968, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés. Maurice Maeterlinck: Kék madár. Bp.,1961, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15826.

Vegyes könyv tétel, 3 db: Heltai Jenő: A néma levente. Hincz Gyula rajzaival. Bp., 1968, Szépirodalmi. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Illyés Gyula: Fáklyaláng. Bp.,1968, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés. Maurice Maeterlinck: Kék madár. Bp.,1961, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Vegyes német nyelvkönyvek és szótár tétel, 3 db: Helen Davies: Kezdők német nyelvkönyve. Fordította Adamik Lajos.  Dr. Báder Dezső-Könings Félix-Markó Ivánné-Radnai Ferencné: Német társalgási és külkereskedlmi nyelvkönyv. Halász Előd: Német-magyar kéziszótár.  Bp.,1969-1991, Akadémiai Kiadó-Közgazdasági és Jogi-Holnap. Különféle kötésben,változó állapotban. A Halász Előd kéziszótár rossz, széteső állapotban.
15827.

Vegyes német nyelvkönyvek és szótár tétel, 3 db: Helen Davies: Kezdők német nyelvkönyve. Fordította Adamik Lajos. Dr. Báder Dezső-Könings Félix-Markó Ivánné-Radnai Ferencné: Német társalgási és külkereskedlmi nyelvkönyv. Halász Előd: Német-magyar kéziszótár. Bp.,1969-1991, Akadémiai Kiadó-Közgazdasági és Jogi-Holnap. Különféle kötésben,változó állapotban. A Halász Előd kéziszótár rossz, széteső állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Vegyes orosz nyelvkönyvek és szótár tétel, 2 db: Hadrovics László-Gáldi László: Magyar-orosz kéziszótár. Bp.,1978, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés.  Orosz nyelvtan a gimnáziumok számára. Bp., 1968, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés.
15828.

Vegyes orosz nyelvkönyvek és szótár tétel, 2 db: Hadrovics László-Gáldi László: Magyar-orosz kéziszótár. Bp.,1978, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés. Orosz nyelvtan a gimnáziumok számára. Bp., 1968, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,78
EUR
,
4,12
USD
Ajánlatok száma:
1
Maurice Druon: Az elátkozott királyok II-VII. Fordította Gyáros Erzsébet, Kamocsay Ildikó. Bp.,1999-2006, Európa. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
15829.

Maurice Druon: Az elátkozott királyok II-VII. Fordította Gyáros Erzsébet, Kamocsay Ildikó. Bp.,1999-2006, Európa. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
1
Vegyes könyvtétel, 15 db Minilexikon diákoknak sorozat 9 kötete:  Fizika, Matematika (2x), Kémia, A magyar irodalom nagy alakjai, A világirodalom nagy alakjai, Történelmi fogalomtár, A világtörténelem évszámokban, A világtörténelem nagy alakjai. Bp.,én.,Diáktéka. Kiadói papírkötés. Puska sorozat diákoknak 5 kötete:  Hol található? Mikor született? Nagy gondolkodók?Ki csatája? Földi legek. Bp.,én., Laude Kiadó. Kiadói papírkötés.  Cziók Ede-Holics László- Dr. Korányi Erzsébet: Kis Hütte. Kézikönyv középiskolásoknak és leendő műszaki hallgatóknak. Bp.,1992, Springer Hungarica. Kiadói papírkötés.
15830.

Vegyes könyvtétel, 15 db Minilexikon diákoknak sorozat 9 kötete: Fizika, Matematika (2x), Kémia, A magyar irodalom nagy alakjai, A világirodalom nagy alakjai, Történelmi fogalomtár, A világtörténelem évszámokban, A világtörténelem nagy alakjai. Bp.,én.,Diáktéka. Kiadói papírkötés. Puska sorozat diákoknak 5 kötete: Hol található? Mikor született? Nagy gondolkodók?Ki csatája? Földi legek. Bp.,én., Laude Kiadó. Kiadói papírkötés. Cziók Ede-Holics László- Dr. Korányi Erzsébet: Kis Hütte. Kézikönyv középiskolásoknak és leendő műszaki hallgatóknak. Bp.,1992, Springer Hungarica. Kiadói papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
1

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz