Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 100
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1615773
30614
311
500
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
Fülöp Zoltán (1951-) DN "Szent Imre herceg kemény tisztaságát / Szent Imre ereklyetartó Aachen" fém emlékérem (40mm) T:2 1644419
30615
311
Numizmatika
H. Varga Ilona (1927-1989) DN "XXI. k. Tanács Művelődési Központja" Br emlékérem (82mm) T:2 1698455
30616
311
Numizmatika
Iván István (1905-1968) 1968. "Colonia Claudia Savaria XLIII - Savaria 1968" Br emlékérem egy nagyobb fém lapon, eredeti tokban (100x147mm) T:2 1704566
30617
311
3800
Numizmatika
Kepes F. 1937. "Detektiv Atletikai Club - Győzelmed hazánk üdvét szolgálja! / 1937. I. 6. IV." Br plakett (71x45mm) T:2 1697063
30618
311
8500
Numizmatika
Képíró Zoltán (1944-1981) 1980. "MÉE Nagykanizsa / Thúry György Kanizsa várkapitánya" jelzett Ag emlékérem (38,6g/0.835/42,5mm) + 2001. "Esztergom / Mária Valéria híd" peremén jelzett Ag emlékérem (33,39g/0.925/42,5mm) T:1-,1-(PP) kis ph. 1633971
30619
311
Numizmatika
Kiss György (1943-) 1994. "Dr. Antall József / Szabad választás 1990" jelzett Ag emlékérem tanúsítvánnyal, tokban (9,94g/0.500/30mm) T:1(PP) patina 1644115
30620
311
Numizmatika
Kiss Kovács Gyula (1922-1984) 1970. "Felszabadulásunk 25. évfordulóján - Miskolc város Tanács" Br plakett tokban (97mm) T:2 1617303
30621
311
Numizmatika
Kiss Kovács Gyula (1922-1984) 1970. "Felszabadulásunk 25. évfordulóján - Miskolc város Tanács" Br plakett tokban (97mm) T:2 oxidáció 1696041
30622
311
Numizmatika
Kiss Nagy András (1930-1997) 1997. "Orvos sor / Semmelweis Ignác, Fodor József és Korányi Sándor" jelzett Ag emlékérmek eredeti adományozói dísztokban, tanúsítvánnyal (érmenként: 11g/0.925/32mm) T:PP 1508405
30623
311
Numizmatika
Konkoly Sugár József (1887-) ~1910. "KEAC - Kolozsvári Egyetemi Atlétikai Club" Zn díjérem, szignó nélkül (36,5mm) T:2 1698856
30624
311
Numizmatika
Kósa István (1953-) 1977. "Sopron 700 éves" (2xklf) aranyozott fém, és ezüstözött fém emlékérem "ÁPV" plasztiktokban (42mm) T:1- kis ph. 1701685
30625
311
Numizmatika
Lapis András (1942- ) ~1980. "HASS ALKOSS, GYARAPÍTS, S A HAZA FÉNYRE DERÜL / Hazafias Népfront Csongrád Megyei Bizottsága" Br plakett, részben festett, eredeti tokban (90mm) T:1- Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft