Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 100

Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1975. A Magyar Tudományos Akadémia 150. évfordulója / Széchenyi István Br emlékérem (70mm) T:2 kis ph.
30602.

Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1975. "A Magyar Tudományos Akadémia 150. évfordulója / Széchenyi István" Br emlékérem (70mm) T:2 kis ph.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1989. 1956-1989 Vértanúink emlékére alpakka emlékérem, eredeti tokban tanúsítvánnyal T:BU
30603.

Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1989. "1956-1989 Vértanúink emlékére" alpakka emlékérem, eredeti tokban tanúsítvánnyal T:BU

Kikiáltási ár:
800 Ft
Csóka Zsuzsanna (1962-) 1996. Millecentenárium Ag emlékérem sorozat fa dísztokban a Babits Kiadótól a következő felosztásban: Árpád fejedelem / Csodaszarvas és Lehel kürtje (92,99g/0.925) + Szent Korona / Rakamazi Korong (93,39g/0.925) + Attila kardja / Tarsoly (92,98g/0.925) + Szent István pénze / Lovasíjász (15,6g/0.925) + Szent István szobor / Turul (15,6g/0.925) T:PP felületi karc, oxidáció, fo. Hungary 1996. Commemorative medallions for the Millecentenary of Hungary. Complete set with 5 pieces of different Ag (0.925) medallions in orginal case. Sign.: Zsuzsanna Csóka (92,99g+93,39g+92,98g+15,6g+15,6g) C:PP slightly scratched, oxidation, spotted
30604.

Csóka Zsuzsanna (1962-) 1996. "Millecentenárium" Ag emlékérem sorozat fa dísztokban a Babits Kiadótól a következő felosztásban: "Árpád fejedelem / Csodaszarvas és Lehel kürtje" (92,99g/0.925) + "Szent Korona / Rakamazi Korong" (93,39g/0.925) + "Attila kardja / Tarsoly" (92,98g/0.925) + "Szent István pénze / Lovasíjász" (15,6g/0.925) + "Szent István szobor / Turul" (15,6g/0.925) T:PP felületi karc, oxidáció, fo. Hungary 1996. Commemorative medallions for the Millecentenary of Hungary. Complete set with 5 pieces of different Ag (0.925) medallions in orginal case. Sign.: Zsuzsanna Csóka (92,99g+93,39g+92,98g+15,6g+15,6g) C:PP slightly scratched, oxidation, spotted

Kikiáltási ár:
55 000 Ft
148,65
161,76
Csóka Zsuzsa (1962-) 2008. V. Ferdinánd jelzett Ag emlékérem V. Ferdinánd dukátjának utánverete recés peremmel (15,57g/0.999/40mm) T:1 Adamo BA20
30605.

Csóka Zsuzsa (1962-) 2008. "V. Ferdinánd" jelzett Ag emlékérem V. Ferdinánd dukátjának utánverete recés peremmel (15,57g/0.999/40mm) T:1 Adamo BA20

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Csóka Zsuzsa (1962-) 2008. V. Ferdinánd jelzett Ag emlékérem V. Ferdinánd dukátjának utánverete recés peremmel (15,51g/0.999/40mm) T:1(PP) fo. Adamo BA20
30606.

Csóka Zsuzsa (1962-) 2008. "V. Ferdinánd" jelzett Ag emlékérem V. Ferdinánd dukátjának utánverete recés peremmel (15,51g/0.999/40mm) T:1(PP) fo. Adamo BA20

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Csúcs Viktória (1934-) 1979. Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979 Ag emlékérem (34,54g/0.800/42,5mm) T:2
30607.

Csúcs Viktória (1934-) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979" Ag emlékérem (34,54g/0.800/42,5mm) T:2

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,89
12,94
Fritz Mihály (1947-) / Szabó Géza (1939-) 1986. MÉE Mezőtúr / Badár Balázs fazekas mester Ag emlékérem (35,24g/0.835/42,5mm) T:2 (PP) patina Adamo MT2
30608.

Fritz Mihály (1947-) / Szabó Géza (1939-) 1986. "MÉE Mezőtúr / Badár Balázs fazekas mester" Ag emlékérem (35,24g/0.835/42,5mm) T:2 (PP) patina Adamo MT2

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
Fritz Mihály (1947- ) 1988. A Szent Jobb Szegeden peremén jelzett Ag emlékérem (35,29g/0.835/42,5mm) T:1-(PP)
30609.

Fritz Mihály (1947- ) 1988. "A Szent Jobb Szegeden" peremén jelzett Ag emlékérem (35,29g/0.835/42,5mm) T:1-(PP)

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,89
12,94
Fritz Mihály (1947- ) 1999. 125 éves a kiskunhalasi Thorma János Múzeum 1874-1999 / 5 éves a kiskunhalasi Kunpetrol Kft. 1994-1999 peremen jelzett Ag emlékérem, eredeti tokban (33,7g/0.925) T:1(PP) patina
30610.

Fritz Mihály (1947- ) 1999. "125 éves a kiskunhalasi Thorma János Múzeum 1874-1999 / 5 éves a kiskunhalasi Kunpetrol Kft. 1994-1999" peremen jelzett Ag emlékérem, eredeti tokban (33,7g/0.925) T:1(PP) patina

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Fritz Mihály (1947-) DN Székely himnusz Br emlékérem (80mm) T:1-
30611.

Fritz Mihály (1947-) DN "Székely himnusz" Br emlékérem (80mm) T:1-

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Fülöp Zoltán (1951-) 1986. 175 éve született Doborjánban Liszt Ferenc - 100 éve nyugszik a Bayreuthi temetőben Al emlékérem (32mm) (2x) + 1986. Hungaroring - Forma 1 Első Magyarországi Grand Prix fém emlékérem (32mm) (6x) + Bognár György (1944-) 1986. Labdarúgó Világbajnokság Mexikó fém emlékérem (32mm) (13x) T:PP
30612.

Fülöp Zoltán (1951-) 1986. "175 éve született Doborjánban Liszt Ferenc - 100 éve nyugszik a Bayreuthi temetőben" Al emlékérem (32mm) (2x) + 1986. "Hungaroring - Forma 1 Első Magyarországi Grand Prix" fém emlékérem (32mm) (6x) + Bognár György (1944-) 1986. "Labdarúgó Világbajnokság Mexikó" fém emlékérem (32mm) (13x) T:PP

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
14
Fülöp Zoltán (1951-) 1994. Magyar Szentek II - Szent Erzsébet jelzett Ag emlékérem (32,65g/0.925/40mm) + Magyar Szentek II - Nagyboldogasszony jelzett Ag emlékérem (32,48g/0.925/40mm) + Magyar Szentek II - Szent Margit jelzett Ag emlékérem (32,55g/0.925/40mm) mindhárom érem együtt egy dísztokban, sorszámozott tanúsítvánnyal T:1(PP) patina, felületi karc
30613.

Fülöp Zoltán (1951-) 1994. "Magyar Szentek II - Szent Erzsébet" jelzett Ag emlékérem (32,65g/0.925/40mm) + "Magyar Szentek II - Nagyboldogasszony" jelzett Ag emlékérem (32,48g/0.925/40mm) + "Magyar Szentek II - Szent Margit" jelzett Ag emlékérem (32,55g/0.925/40mm) mindhárom érem együtt egy dísztokban, sorszámozott tanúsítvánnyal T:1(PP) patina, felületi karc

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft