Sebestyén Sándor (1949-) 1989. "MÉE - 200 éves a sátoraljaújhelyi Kossuth Lajos Gimnázium" Ag emlékérem tokban (35,39g/0.835/42,5mm) T:1(PP) ujjlenyomat
Adamo SU2
1846. "Felső-Eöri Pyrker János László egri főegyházmegye érsekének pappá avatásának 50. évfordulója" Br emlékérem. "IOANNI LADISLAO PYRKER PATRIAR ARCHI-EPPO AGRIENSI - K. LANGE / SACERDOTII IVBILAEVM VIII DEC MDCCCXLVI CELEBRANTI - METR CAPIT AGRIENSE D D" Szign.: Konrad Lange (57,81g/46mm) T:2 ph., ü. / Hungary 1846. "50th Anniversary of the ordination of Archbishop Johann Ladislaus Pyrker" Br commemorative medallion. Sign.: Konrad Lange (57,81g/46mm) C:XF edge error, ding
1861. "Országgyűlési Emlék" fém emlékérem. "HON SZERETET 'S EGYETÉRTÉSBE VAN ERŐ 'S ISTENI ÁLDÁS - 1861 ORSZÁG GYŰLÉSI EMLÉK / E HAZA CSAK AKKOR TULAJDONUNK HA TÖRVÉNYEINKET NEM IDEGENEK KEZELIK - HAZÁDNAK RENDÜLETLENÜL LÉGY HÍVE....". (50mm) T:2 ph., patina