Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 86

Lubbock, Sir John: A virág, a termés és a levél. Bp., 1889, K.M. Természettudományi Társulat. Egészvászon kötés, belül a gerincnél levált, kopottas állapotban.
15922.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Dr. Török Tibor: Fém-ötvözetek színképelemzése. Mérnöki Továbbképző Intézet Kiadványai V. 50. füzet. Bp., 1945, Egyetemi Nyomda, 74 p. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott gerinccel.
15923.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Egészséges csontok, izmok és ízületek Readers Digest (szerk.) Tarsago Magyarország, 2006. Kiváló állapotban.
15924.

Egészséges csontok, izmok és ízületek Reader's Digest (szerk.) Tarsago Magyarország, 2006. Kiváló állapotban.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
15925.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15926.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15927.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
15928.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15929.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15930.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35
Konkoly Kálmán: Magyar alkotók. Hírneves magyar tudósok, művészek, szakemberek műhelyéből. Bp., 1942. Singer. Kiadó, kopott papírkötésben
15931.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
2,65
Stephen W. Hawking: Az idő rövid története a nagy bummtól a fekete lyukakig. Fordította: Molnár István. Bp.,1989, Maecenas. Kiadói kartonált papírkötés.
15932.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15933.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft