15922.
311. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
1 200 Ft
3,24 EUR, 3,53 USD
Lubbock, Sir John: A virág, a termés és a levél. Bp., 1889, K.M. Természettudományi Társulat. Egészvászon kötés, belül a gerincnél levált, kopottas állapotban.