Könyvek: Sport, sakk, hegymászás

Tételek száma: 53

Magyar Sportalmanach 1928. Szerk.: Zuber Ferenc. Az Országos Testnevelési Tanács kiadása. Bp.,1929, Kertész József Könyvnyomdája. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, foltos, kissé szakadt borítóval, intézményi bélyegzővel.
15231.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
A vezénylés kézikönyve. Útmutatás a tornagyakorlatok helyes vezetéséhez. Összeáll.: Bernáth János et al. Bp., 1914, Franklin. Kicsit foltos papírkötésben, jó állapotban.
15232.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Endrei Judit: Kemény üzenetek - Beszélgetések Kemény Dénessel a magyar vízilabda válogatott szövetségi kapitányával. Bp., 2011. Endrei könyvek. szép állapotban.
15233.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,89
12,94
Szabó László: Nagymesterverseny. Maróczy Géza emlékére. Bp., 1963. Sport. Sakk könyv, Rozsnyai Zoltán (1919-1972) festő, rajztanár, egyetemi docens - a résztvevők portréit megörökítő - egész táblás rajzaival
15234.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Mihail Botvinnik: 100 válogatott játszma. Sakk Bp., 1982. Sport. Volt könyvtári példány.
15235.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
15
Ladányi Lóránt - 55 passziansz. A legérdekesebb egy- és kétszemélyes kártya-türelemjátékok gyüjteménye.  Bp., é. n. Lingua. 116 p., 2 sztl. lev. Papírborítással
15236.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Vegyes sport témájú könyvek, 7 db, főként Olimpiai témában (5 db):  M. I. Finley, H.W. Pleket: Az olimpiai játékok első ezer éve. Fordította: Szobotka Tibor. Bp., 1980, Móra. Kiadói egészvászon-kötés.  Lukács László, Szepesi György: 112 A magyar olimpiai aranyérmek története. 1896-1980. Bp., 1980, Sport. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.  Keresztényi József: Az olimpiák története. Olümpiától Moszkváig. Bp., 1980, Gondolat. Negyedik, átdolgozott és bővített kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Olimpiai kalauz sportbarátoknak, tévézőknek. Szerk.: Gyárfás Tamás. Bp., 1988, MOB. Kiadói papírkötés.  Citius, altius, fortius. Olimpia tegnap és holnap. Szerk.: Dr. Kertész István, Vad Dezső. Bp.,é.n., MOB. Kiadói kartonált papírkötés. A magyar sport kézikönyve. Szerk.: Sass Tibor, László István, Antal Zoltán. Bp., 1960, Sport Lap- és Könyvkiadó. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötés, intézményi bélyegzővel. Dr. Frenkl Róbert: A sport belülről. Bp., 1983, Sportpropaganda. Kiadói papírkötés.
15237.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15238.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15239.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15240.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Christopher Hilton: Ayrton Senna. Az utolsó évek. Fordította Csajka Edit. Bp., é.n, Hunga-Print. Kiadói papírkötés, kissé gyűrött borítósarkokkal.
15241.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Karfeld, Kurt Peter: Die Alpen in Farben. München, 1940, F. Bruckmann. Számos színes fényképpel. Félvászon kötésben, jó állapotban.
15242.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft