Földes Éva-Kun László-Kutassi László: A magyar testnevelés és sport története. Szerk.: Kun László. Bp.1982, Sport. Második, javított, bővített kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, műanyag védőborítóban, volt könyvtári példány.
Székely Ferenc: 10 év a Heves Megyei Sportmúzeumban a sport történelmének templomában. Eger, 2004, Heves Megyei Sportmúzeum. Készült 1000 példányban. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
Vegyes könyvtétel, sakk témában, 2 db:
A. Kotov: A sakkozó gondolkozásának titkai. Bp., 1977, Sport. Második, javított és bővített kiadás. Kiadói papírkötés.
Sakk. Szerk.: Gáspár János, Mohácsi László. Verseny és játékszabályok. Bp., 1978, Sport. Második kiadás. Kiadói papírkötés.
Luther, Carl J.: Das weiße Reich. Das Hohelied des Berg-Winters. Berlin, é. n., Verlag Ludwig Simon. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Das goldene Buch der Berge. Szerk.: Schätz, Joseph, Julius. München, 1942, F. Bruckmann. Számos fekete-fehér fényképpel. Kartonált papírkötésben, gerince hiányzik.
Az egészségügyre vonatkozó törvények és rendeletek gyűjteménye. VI. kötet: 1927-1928. Megindította Dr. Chyzer Kornél. Szerk.: Dr. Atzél Elemér. Bp., 1929, Mai Henrik és Fia Orvosi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas, valamint foltos hátsó borítóval.
Mai Henrik (1816-1906) (Mai Manó (1855-1917) fotós apja) orvosdoktor, főreáliskolai tanár, orvosi antikvárium és könyvkiadó alapítója. Később fia Ignác, majd unokája Béla vitte tovább az üzletet. A kiadó 1920-as években főleg magyar szerzők pszichiátriai munkáit adta ki.
'Józsa Sándor "Arany kalász" Gyógyszertára. Kunhegyes' bebélyegzéssel. Józsa Sándor (1902-1980) által vezetett (1930-1950) jó nevű és ismert "Arany kalász" patika bélyegzőjével.
Ritka!
Clubführer durch die Graubündner-Alpen. 1. köt. Összeáll.: Sprecher, F. W. - Naef-Blumer, E. Zürich, 1916, F. Schuler Buchhandlung. Átnézeti térképekkel. Vászonkötésben, jó állapotban.
Illustrierter Führer durch das Gasteiner Tal mit den Badeorten Hofgastein und Badgastein mit Umgebung nebst einem Führer auf dem Tauernbahn von Schwarzach-St. Veit bis Villach. Szerk.: Woerl, Leo. Leipzig, é. n., Woerl's Reisebücherverlag (Woerl's Reisehandbücher). Térképmelléklettel, illusztrációkkal. Tűzött papírkötésben, jó állapotban.
Die Lechtaler Alpen. Innsbruck, é. n., Verlag der Wagner'schen Universitätsbuchhandlung (Wagners Alpine Spezialführer 2.). Térképmellékletekkel. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.