Zsolnay porcelán teás csésze, 6 db + 6 db csészealj + 2 db kiöntő + 1... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/311/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Porcelan~300007/Zsolnay-porcelan-teas-csesze-6-db-plus-6-db-cseszealj-plus-2-db-kionto-plus-1-db-cukortarto-jelzett-~II1703336
1703336
11204
311
Leírás: Zsolnay porcelán teás csésze, 6 db + 6 db csészealj + 2 db kiöntő + 1 db cukortartó, jelzett, kopásnyomokkal, egyik tál pótolt
: vörös_iván