Zsolnay porcelán szószos tál + kanál + 2 db csontos tál, jelzettek, ko... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/311/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Porcelan~300007/Zsolnay-porcelan-szoszos-tal-plus-kanal-plus-2-db-csontos-tal-jelzettek-kopasnyomokkal~II1703321
1703321
11205
311
Leírás: Zsolnay porcelán szószos tál + kanál + 2 db csontos tál, jelzettek, kopásnyomokkal
: vörös_iván