Ex libris és kisgrafika Tételek száma: 133
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1649780
10584
311
Ex libris - small-graphics
Szabó jelzéssel: Lustig István könyvtárából. Klisé, papír, jelzett a klisén, 6x6,5 cm 1541793
10585
311
Ex libris - small-graphics
Torró Vilmos (1935-2001): A Csíkszeredai Katolikus Fiúgimnázium 1940-ben végzett növedékeinek negyvenéves találkozójának emlékére. Linó, papír, jelzett, 13×9 cm 1704389
10586
311
Ex libris - small-graphics
Torró Vilmos (1935-2001): Ex libris Dr Balázs Béla. Rézkarc, papír, jelzett, 8×10 cm 1703177
10587
311
Ex libris - small-graphics
Torró Vilmos (1935-2001): Ex libris Illi ferenc. Linómetszet, papír, jelzett, 11×8 cm 1419234
10588
311
Ex libris - small-graphics
Väino Tönisson(?-?): Ex libris Aadu Ritso Pere. Fametszet, papír, jelzett, 9x7 cm 1378058
10589
311
Ex libris - small-graphics
Peteris Upitis (1896-1976): Ex libris Blasbjerg. fametszet, papír, jelzett, 9×7 cm 1702787
10590
311
Ex libris - small-graphics
Vadász Endre (1901-1944): Ex libris Ludwig Bence. Színes fametszet, papír, jelzett a dúcon, 6,5×7,5 cm 1702783
10591
311
Ex libris - small-graphics
Vadász Endre (1901-1944): Ex libris Heimann Pál. Klisé, papír, jelzett a klisén, 6×7 cm 1702771
10592
311
Ex libris - small-graphics
Vadász Endre (1901-1944): Tenisz ex libris (Rudolf Ernő), fameszet, papír, jelzett a klisén, 4,5×3 cm 1702940
10593
311
Ex libris - small-graphics
Vadász Endre (1901-1944): Ex libris Debreceni Izraelita Polgári Leányiskola, klisé, jelzett a klisén, 7,5×6,5 cm 1582116
10594
311
Ex libris - small-graphics
Vadász Endre (1901-1944): Ex musicis Lili. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, 5,5×4 cm 1703142
10595
311
Ex libris - small-graphics
Varga Nándor Lajos (1895-1978): Erotikusex libris Galambos Ferenc, rézkarc, papír, jelzett, 8,5×5,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft