Ex libris és kisgrafika Tételek száma: 133
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1419407
10572
311
Ex libris - small-graphics
Oriol Maria Divi (1924-2013): Ex libris Manuel Garcia de la Luz. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, 10×9 cm 1396185
10573
311
Ex libris - small-graphics
Herbert Ott(1915-?): Paula Holl ex libris. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, 12x9 cm 1669290
10574
311
Ex libris - small-graphics
Raszler Károly (1925-2005): Ex libris, rézkarc, papír, jelzett, 6,5×8 cm 1702843
10575
311
Ex libris - small-graphics
(Radványi) Román Károly (1900-1957): Karácsony ex libris 1941. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, 14×10 cm 1419261
10576
311
Ex libris - small-graphics
Schorr Tibor (?-?): Lustig István erotikus ex libris. Klisé, papír, jelzett a klisén, 12x10 cm 1649717
10577
311
Ex libris - small-graphics
Schorr Tibor (?-?): Erotikus art deco exlibris Vigné Kincs Klára. Klisé, papír, jelzett a klisén, 9×6 cm 1649741
10578
311
Ex libris - small-graphics
Schorr Tibor (?-?): Lustig István erotikus, jogi témájú ex libris. Klisé, papír, jelzett a klisén, 12x10 cm 1702802
10579
311
Ex libris - small-graphics
Alfred Soder (1880-1957): Erotikus ex libris Reich Péter Cornel. Rézkarc, papír, jelzett, 11,5×8,5 cm 1396303
10580
311
Ex libris - small-graphics
Soerensen, Poul (1896-1969) (?): Ex libris Vagn Glemmensen, linó, papír, jelzett a dúcon, 16,5×13 cm 1618752
10581
311
Ex libris - small-graphics
Sterbenz Károly (1901-1993): Soproni kapuőr. Rézkarc, papír, jelzett, 12×7 cm 1453188
10582
311
Ex libris - small-graphics
Stettner Béla (1928-1984): Ex libris, Poór Ferenc. Linó, papír, jelzett, 6×7 cm 1649674
10583
311
Ex libris - small-graphics
Stettner Béla (1928-1984): Erotikus Ex Libris. Klisé, papír, jelzett a klisén, 8×9,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft