Ex libris és kisgrafika Tételek száma: 133
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1419791
10536
311
Ex libris - small-graphics
Ludwig Hofmann (1861-1945): Erotikus ex libris Heeren. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 11,5×15,5 cm 1378265
10537
311
Ex libris - small-graphics
Dušan Janoušek (1928-1966): Ex libris Nielsen. Fametszet, papír, jelzett, 10×6 cm 1380112
10538
311
Ex libris - small-graphics
Benedyktowicz Janusz (1918-2001): Ex libris. Rézkarc. Jelzett a dúcon. / Polish bookplate. Engraving, signed on the print. 10x13 cm 1396267
10539
311
Ex libris - small-graphics
Ladislav J. Kaspar (?-?) : Ex libris, linómetszet, papír, dúcon jelzett, 13x8cm 1703099
10540
311
Ex libris - small-graphics
Kass János (1927-2010): Ex Libris Halbrohr Gábor. Rézkarc, papír, jelzett, 12x7 cm 1703112
10541
311
Ex libris - small-graphics
Kass János (1927-2010): Ex Libris Halbrohr Gábor. Rézkarc, papír, jelzett, 12x7 cm 1703088
10542
311
Ex libris - small-graphics
Kass János (1927-2010): Furulyás pásztor. Kisgrafika újévi üdvözlőlapon. Rézkarc, papír, jelzett, 10x6 cm 1703093
10543
311
Ex libris - small-graphics
Kass János (1927-2010): Ex Libris Halbrohr Gábor. Rézkarc, papír, jelzett, 12x7 cm 1378208
10544
311
Ex libris - small-graphics
Rudolf Koch (1876 -1934): Ex libris Otto Holl, Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 10×6,5 cm 1703684
10545
311
Ex libris - small-graphics
Kondor Béla (1931-1972): Belső terek, rézkarc, papír, utólag jelzett, paszpartuban, 13×10 cm 1380034
10546
311
Ex libris - small-graphics
Konstantin S. Koslowski (?-?): Ex libris. Fametszet / Russia bookplate wood-engraving 11x14 cm 1568417
10547
311
Ex libris - small-graphics
Kotász Károly (1872-1941): Erotikus ex libris, Schmidl Grete. Klisé, papír, jelzett a klisén, 8,5×12 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft