Festmények és grafikák Tételek száma: 324
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1691534
10048
310
Elekfy jelzéssel: 2 db férfi portré, akvarell, papír, 29,5×21 cm 1693088
10049
310
Erdei Edit (?-?): Napraforgók üvegvázában, olaj, farost, jelzett, keretben, 30×35 cm 1688766
10050
310
Ék jelzéssel: Férfi portré. Szén , papír, felcsavarva, 66×50 cm 1690116
10051
310
Élesdy István (1912-1987): Halászbástya. Nagyméretű rézkarc, papír, jelzett, Üvegezett keretben. Üveg törött. 50x60 cm 1689168
10052
310
Faragó jelzéssel: Fekvő nő. Vegyes technika, papír, 14×23 cm 1691394
10053
310
Farkas jelzéssel: A parkban, pasztell, papír, üvegezett fa keretben, 20,5×29 cm 1691708
10054
310
15000
Farkasházy Miklós (1895-1964): Kompozíció, vegyes technika, papír, jelzés nélkül, hátul Pápai Antal gyűjteményi címkéjével, paszpartuban, 20,5×14,5 cm 1688590
10055
310
Fáy Dezső (1888-1954): Kéregetés, fametszet, papír, jelzett a metszeten, kartonra ragasztva, 19×15,5 cm 1625405
10056
310
Ferenczy jelzéssel: Női akt háttal, pasztell, papír, 43×31 cm 1637732
10057
310
28000
Freytag Zoltán (1901-1983): Séta, olaj, farost, 39×58 cm 1675425
10058
310
Gábor jelzéssel: Ülő nő. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 49×31 cm 1691145
10059
310
Giesecke jelzéssel: Erdei út. Olaj, karton, keretben, 29×24 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft