Festmények és grafikák Tételek száma: 324
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1691679
10036
310
Czigány jelzéssel: Férfi portré. Szén, papír, foltos, keretben, 57×38 cm 1688765
10037
310
Czóbel jelzéssel: Ülő női akt. Szén , papír, felcsavarva, 66×50 cm 1688526
10038
310
11000
Csebi Pogány István (1908-1979): Önarckép dinnyével. Akvarell, papír, jelzett, 49×38 cm 1688572
10039
310
Dallos Hanna (1907-1944): Nagyvárosi magány, fametszet, papír, jelzett a metszeten, kartonra ragasztva, 23×16 cm 1608059
10040
310
28000
Dévényi János (1956-): A kör felosztása. Akril, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 50×50 cm 1627464
10041
310
55000
Dévényi János (1956- ): Alapformák, akril, vászon, jelzett, 60×60 cm 1633756
10042
310
14000
Diener jelzéssel: Kisvárosi hangulat. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 29×38 cm 1656290
10043
310
Dilinkó jelzéssel: Szabályos erdő. Olaj, farost, 27×37 cm 1688290
10044
310
Diószeghy László (1877-1942): Vízpart. Akvarell, papír, jelzett, 11×15 cm 1689175
10045
310
Egry jelzéssel: Fények. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 26×25 cm 1689077
10046
310
Egly jelzéssel: Fő tér. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 36×29 cm 1600032
10047
310
Eigel István (1922-2000): Csendkeresők. Olaj, farost, jelzett, 50×70 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft