Festmények és grafikák Tételek száma: 324
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1687568
10313
310
Jelzés nélkül: Piknik a parton, olaj, farost, 20×25 cm 1689730
10314
310
Jelzés nélkül: Bécsi havas háztetők, 4 db fametszet, papír, a Munk-féle képeslap-sorozat próbanyomatai, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 6,5×8,5 cm 1687571
10315
310
2200
Jelzés nélkül: Délutáni pihenő, olaj, farost, 30×40 cm 1689186
10316
310
Jelzés nélkül: Humoros grafika. Ceruza, papír, 24x27 cm 1625746
10317
310
Jelzés nélkül: Japán pár színházban. Olaj, vászon. / Japanese couple in theater. Oil on canvas. 85x70 cm 1686130
10318
310
80000
Jelzés nélkül: Bieder fiú portré cca 1850. Olaj, vászon, antik keretben, 47×35 cm 1691078
10319
310
Jelzés nélkül: Kézfej. Olaj, karton, üvegezett keretben, 24×32 cm 1691926
10320
310
Jelzés nélkül: Halászbástya és a Mátyás templom. Rézkarc, papír, 20×28 cm 1691930
10321
310
Jelzés nélkül: Szántó parasztok. Rézkarc, papír, 17×21 cm 1691968
10322
310
Jelzés nélkül: Erdei út. Rézkarc, papír, 17×22 cm 1691955
10323
310
Jelzés nélkül: Vágtató csikós. Rézkarc, papír, 18×23 cm 1693082
10324
310
Jelzés nélkül: Virágcsendélet. Pasztell, papír, szélein sérült 45×35 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft